Przewodnik po Dubaju 2022/23 – Poradnik

Do każdego wyjazdu warto się odpowiednio przygotować. Zakup biletów lotniczych i rezerwacja noclegu oraz sprawdzenie okolicznych atrakcji – to tylko nieliczne czynności, które należy wykonać. Nie inaczej jest w przypadku organizacji podróży do Dubaju. Zebrałem najważniejsze informacje, dzięki którym będziesz wiedzieć, co ze sobą zabrać w podróż i w jaki sposób poruszać się po mieście już od samego wyjścia z lotniska.

Foto: Artur Tumasjan/ Unsplash

Zasady wjazdu

Na początek zasady wjazdu do Dubaju. Wśród najczęściej zadawanych pytań znajdują się m.in. te:

 • Czy trzeba być zaszczepionym, aby wjechać do Dubaju?
 • Czy lecąc do Dubaju potrzebuję wizy?
 • Czy podczas pobytu w Dubaju muszę wykonywać jakiś test?

Od 7 listopada 2022 roku Zjednoczone Emiraty Arabskie zniosły wszystkie restrykcje wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa. Oznacza to, że obecnie nie trzeba posiadać dokumentu potwierdzającego zaszczepienie czy negatywnego wyniku testu na COVID-19. Zasady te dotyczą również podróżowania do Abu Dhabi.

Jeśli chodzi o wizę, to jest ona darmowa i otrzymuje się ją w formie elektronicznej w trakcie kontroli paszportowej. Podczas jej wyrabiania nie trzeba odpowiadać na żadne pytania.

Ważne! Paszport musi być ważny minimum przez 6 miesięcy od momentu skończenia planowanej podróży.

Bilety lotnicze do Dubaju

Tutaj najważniejszą informacją jest to skąd lecicie. W Polsce jest kilka miejsc, w których można kupić tanio bilety do Dubaju:

 • FlyDubai: bilety z Krakowa i Warszawy kupicie tutaj

 • Wizzair: bilety z Katowic i Krakowa do Abu Dhabi kupicie tutaj (obecnie chyba najtańsza opcja). Ze stolicy ZEA istnieje możliwość skorzystania z transportu lotniskowego do Dubaju – rozkład jazdy znajdziecie tutaj.
 • Enter Air: bilety z Warszawy, Katowic i Poznania kupicie tutaj

Jeśli tam nie znajdziecie interesującej oferty, warto zerknąć tutaj.

Warto sprawdzić też na skyscanner.com – bilety często są tam tańsze niż na oficjalnej stronie przewoźnika.

Foto: Tim Dennert/ Unsplash

Apartament Dubajska Oaza, foto: Podróże z Hubertem

Apartament Dom z dala od Domu, foto: Podróże z Hubertem

Apartament Elegancja i Styl, foto: Podróże z Hubertem

Noclegi w Dubaju

Jest kilka elementów, o których trzeba pamiętać wybierając nocleg w Dubaju. Po pierwsze lokalizacja, Dubaj jest kilka razy większy powierzchniowo od Warszawy i dojazd z jednego końca miasta na drugi potrafi być problematyczny. Po drugie – każdy miesiąc w Dubaju ma inne ceny noclegów! Można to porównać do europejskich podwyżek podczas świąt. To właśnie podczas świąt Dubaj jest najdroższy, najtańszy za to latem. Od września do stycznia ceny systematycznie rosną, a potem stopniowo zaczynają spadać. Osobiście najbardziej polecam dzielnicę Marina oraz JBR. Zalety tej okolicy to między innymi:

 • lokalizacja blisko plaży,
 • dostępność restauracji i marketów otwartych 24/7,
 • piękna Marina pełna jachtów, klubów i alejek spacerowych.

Jeśli lecicie w 2-3 osoby, sugeruję poniższe apartamenty, których ceny oscylują od 359 zł w najtańszym okresie.

Jeśli lecicie w 4-5 osób, sugeruję poniższe apartamenty, których ceny oscylują od 569 zł w najtańszym okresie.

Jeśli lecicie w 6-8 osób, sugeruję poniższe apartamenty, których ceny oscylują od 739 zł.

Jeśli lecicie w 9-11 osób, sugeruję poniższe apartamenty, których ceny oscylują od 889 zł.

Język, bezpieczeństwo i ubiór

Zacznijmy od przełamywania stereotypów, których mogliście naczytać się w „książkach”, obejrzeć w „filmach” czy znaleźć w „artykułach”. Większość z tych materiałów stworzona jest po to, zdobyć waszą uwagę czy kliknięcie. Odwiedziłem w życiu 74 państwa, jestem 10 rok w podróży i nie spotkałem na swojej drodze bezpieczniejszego miejsca. Chcesz puścić swoje 8-letnie dzieci do sklepu o 2 w nocy? Nie ma problemu. W Dubaju nie ma najmniejszej szansy, aby stało się im coś złego. Kradzieże tu się nie zdarzają, lokalni mieszkańcy nie zamykają swoich mieszkań. Kary za wykroczenia są ogromne, dzięki temu nikt nawet nie zawaha się złamać prawa.

Ludzie na każdym kroku są pomocni, a znajomość języka do niczego nie jest potrzebna – wystarczą chęci. Mówię to z doświadczenia, ponieważ przylatują do mnie różni ludzie – od dzieci po 70-letnie pary. Każdy ma podobne obawy, ale znikają one już po pierwszym dniu w Dubaju. Wakacje to nie test ze znajomości języka angielskiego, z każdym można „dogadać się” na migi, za pomocą translatora w telefonie albo po prostu za pomocą swojego bardzo podstawowego języka angielskiego. W każdym razie – bez obaw!

Ubiór w Dubaju jest całkowicie dowolny. Jedynie, by wejść do meczetu lub innych świątyń, trzeba ubrać się adekwatnie do tych miejsc. Poza tym możecie chodzić ubrani tak samo jak w Polsce.

Pamiętajcie, że w Dubaju cały czas w niektórych miejscach trzeba nosić maseczki. Na ten moment są one wymagane wewnątrz budynków. Nie ma sprecyzowanych wytycznych dotyczących typu maseczek.

Foto: Chichi Onyekanne/ Unsplash

Foto: NordWood Themes/ Unsplash

Przydatne aplikacje

Czas na najbardziej przydatne aplikacje, które pomogą Wam funkcjonować w Dubaju:

 • Talabat oraz Zomato – dzięki tym aplikacjom zamówisz jedzenie pod same drzwi, bez wychodzenia z domu wybierając spośród 1000+ restauracji.
 • Caarem – nie możesz złapać taksówki? Spróbuj z Careem. Zwykłe taksówki są oznaczone w aplikacji jako „Hala Taxi”. Możesz ocenić też średni koszt przejazdu, a korzystając z Careem Pro (30 zł/miesiąc) masz nielimitowane przejazdy do 45 minut na rowerach elektrycznych!
 • Instashop oraz Noon – w aplikacjach zamówisz zakupy do domu. Targanie 5 zgrzewek wody z marketu nie będzie już problemem.

Płatność w Dubaju

Jest kilka opcji, najkorzystniejszą z nich jest karta Revolut. Obecnie każdy otrzymuje 50 PLN bonusu za założenie konta. Osobiście używam jej od jakichś 4-5 lat. Karta jest darmowa, a więcej informacji znajdziesz tutaj,

Inną opcją jest tradycyjna wymiana gotówki. W Warszawie według mojej wiedzy najlepszym kantorem jest kantor-wiek.pl w C.H. Arkadia. Dopóki korzystałem z gotówki zawsze tam ją wymieniałem. Mają też filię na Dworcu Wileńskim. Jeśli nie masz możliwości wymiany waluty w Polsce, wtedy dobrą opcją jest zabranie euro lub dolarów, które można wymienić na miejscu, nawet na lotnisku, które o dziwo wcale nie oferują aż takiego złego kursu. Osobiście polecam wymianę w centrum miasta, przykładowo w punktach kantorowych sieci Al Ansari Exchange.

Foto: Podróże z Hubertem

Foto 1: sklep U Arafata, foto 2: ceny produktów

Foto: sklep ze złotem u Andara

Gdzie kupić pamiątki w Dubaju?

Jeżeli szukasz miejsc, w których kupisz pamiątki, to omijaj nowoczesne części miasta. Przepłacisz kilkukrotnie za tą samą, a nawet często, gorszą jakość. Zdecydowanie polecam wybrać się na Stary Dubaj i poszukać swojego szczęścia, ponieważ wybór jest szeroki! Znajdzie tam między innymi daktyle, szale kaszmirowe i różnorodne przyprawy.

Pierwszym miejscem, które polecam, jest popularny wśród turystów z Polski, sklep U Arafata. Jego mini market poznasz po wiszącej w nim polskiej fladze oraz koszulce Roberta Lewandowskiego. Znajduje się dokładnie TUTAJ. Sklep ten odwiedzam zawsze podczas zorganizowanej wycieczki Stary Dubaj. Dla klientów z Polski ustalone są stałe pomniejszone ceny, które znajdziecie obok. Wystarczy wspomnieć, że jest się od Huberta i zna się kwoty zakupu poszczególnych produktów. Jeśli sprzedawcy będą je zawyżać, niezgodnie z tym, co zostało ustalone, to nie to zrezygnuj z zakupów i konieczne poinformuj nas o zaistniałej sytuacji!

Drugim miejscem, które warto odwiedzić są sklepy typu „wszystko za 5 zł”.Jednym z nich jest Bollywood. Kupisz tam masę produktów w atrakcyjnych cenach, lecz możesz mieć wrażenie, że to AliExpress w realnym życiu. Na pewno warto tam zakupić daktyle.

Gdzie kupić złoto w Dubaju?

Jeśli chodzi o zakup wyrobów ze złota, to jest jedno miejsce w Dubaju, które z czystym sumieniem mogę polecić. Znajduje się ono w starej dzielnicy Dubaju – Deirze, nieopodal sklepu u Arafata. Dokładny adres lokalizacji znajdziesz tutaj. Sklep jest prowadzony przez Andara, który przekonał mnie sympatycznym i nienachalnym podejściem do klienta.

Wchodząc do sklepu poinformuj, że jesteście od Huberta. Poprosiłem właściciela i jego sprzedawców, żeby dawali niezawyżane ceny. W razie czego zawsze możesz porównywać ceny danych produktów w innych sklepach.

Pamiętaj, aby mieć zdjęcie paszportu w telefonie. Prosząc o rachunek, sprzedawcy wyrobią Ci specjalną naklejkę, dzięki której na lotnisku otrzymasz zwrot podatku w wysokości 5%!

Dodam również, że 10% prowizji od każdej transakcji trafia do mnie. Dlatego wszystkie zakupy u Andara to nie dość, że wspieranie jego biznesu, ale także mojego.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Dubaj oferuje masę atrakcje dla osób w różnym wieku, w tym również dla najmłodszych. Poniżej znajdziesz listę 10 atrakcji dla rodzin z dziećmi.

 • Legoland – wielotematyczny kompleks rozrywkowy, skupiający się wokół klocków LEGO. Park jest połączony ze strefą handlowo-gastronomiczną.
 • Atlantis Aquadventure – park wodny wraz z akwarium Lost Chambers i plażą Aquaventure. Mieści się przy jednym z najbardziej popularnych hoteli Atlantis The Palm.
 • Wild Wadi Aquapark – jeden z najlepszych parków wodnych na świecie mieszczący masę zjeżdżalni, a także ogromny plac zabaw dla dzieci. Zlokalizowany jest przy hotelu Burj Al Arab.
 • Ski Dubai – stok narciarski z 5 trasami o różnych stopniach trudności. Znajduje się w centrum handlowym Mall of the Emirates.
 • Global Village – coroczna impreza, skupiająca kultury i kuchnie z całego świata, a także atrakcje dla najmłodszych. Wioska ma zostać otwarta 25 października.
 • Kite Beach – jedna z najbardziej popularnych plaż w Dubaju, na której istnieje możliwość uprawiania wielu sportów wodnych i plażowych. Co więcej, na jej terenie znajduje się masa atrakcji dla dzieci, w tym trampoliny czy place zabaw.
 • Dubai Aquarium & Underwater Zoo – podwodny tunel, który umożliwia obserwowanie wielu gatunków zwierząt wodnych żyjących w ogromnym akwarium zlokalizowanym w Dubai Mall.
 • Bounce Dubai – największy park trampolin w Dubaju, który jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych.
 • Kidzania – miejsce skierowane do najmłodszych, gdzie zabawa łączy się z nauką. To tu dzieci mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy, a także funkcjonowania świata.
 • Ras Al Khor – rezerwat dzikiej przyrody, w którym można spotkać wiele gatunków ptaków, ssaków i ryb. Wejście jest darmowe.

Wild Wadi Aquapark, foto: Podróże z Hubertem

Ski Dubai, foto: Podróże z Hubertem

Falafel, foto: Pille R. Priske/ Unsplash

Gdzie i co warto zjeść w Dubaju?

Będąc w Dubaju oraz w innych emirackich miastach warto spróbować kilka lokalnych przysmaków i potraw, z których słynie ten region. Koniecznie trzeba spróbować falafela, czyli smażone kotleciki z ciecierzycy bądź bobu z przyprawami, a także shawarmę będącą odpowiednikiem tureckiego kebaba. Nie można również zapomnieć o manakeesh – cieście posypanym tymiankiem, serem lub mielonym mięsem, soku z trzciny cukrowej, a także lodach-świderkach polskiej marki MilkyIce podbijającej Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Większość potraw kuchni arabskiej, w tym m.in. falafel i shawarmę znajdziesz w restauracji Shami Gourmet, w której wszyscy Polacy mają rabat -10%. Wystarczy przed płatnością poinformować o posiadanym voucherze z hasłem zniżkowym „HUBERT”. Menu z cenami umieszczone jest na stronie lokalu.

Jeśli poszukujesz restauracji z kuchnią inną niż arabska, to koniecznie zajrzyj do stworzonej przez nas listy, w której znajdziesz wszystkie polecane restauracje w Dubaju.

Zakupy spożywcze polecam robić w supermarkecie VIVA. Oferuje on szeroki wybór produktów w przystępnych cenach, pochodzących z różnych części świata, w tym m.in. z Polski.

Warto również wspomnieć o napojach alkoholowych, które może kupić w niektórych restauracjach, a także w licencjonowanych sklepach – są nimi m.in. sieć sklepów MMI oraz African Eastern. Przykładowe lokalizacje: MMI w Dubai Harbour i JTL, African Eastern w Marina Mall i Marina Walk.

Przylatując z Polski można zabrać ze sobą maksymalnie 4 l alkoholu wysoko procentowego lub 24 puszki piwa. Osoby palące mogą przewieźć maksymalnie 400 sztuk papierosów.

Internet w Dubaju

Mimo istnienia dużej liczby hotspotów w Dubaju, wybierając się do tego miasta warto jednak kupić sobie kartę SIM wraz z internetem mobilnym. Najlepiej zrobić to tuż po przylocie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na lotnisku.

Na terenie kraju działają trzy wiodące sieci – Etisalat, Virgin Mobile oraz Du. Oferują one najbardziej korzystne pakiety dla podróżnych z zagranicy. Ich sklepy zlokalizowane są w różnych częściach miasta, w tym również na lotniskach w Dubaju, a także w Abu Dhabi (oprócz Virgin Mobile).

Najbardziej korzystna wydaje się być oferta od etisalat.ae, która zawiera aż cztery różne pakiety, w tym najtańszy za 79 AED z 4 GB internetu. Drugą siecią oferującą równie atrakcyjne pakiety jest du.ae. Cena za kartę SIM z 2 GB to 49 AED.

Dla osób często korzystających z transmisji danych polecam ofertę od virginmobile.ae, w której znajdziecie trzy pakiety, zaczynając od najtańszej za 150 AED z 21 GB internetu.

Foto: Podróże z Hubertem

Foto: Podróże z Hubertem

Foto: materiały prasowe

Transport z lotniska do hotelu

Pierwsza opcja – wykupienie transferu lotniskowego na mojej stronie. Rozwiązanie te jest szczególnie atrakcyjne dla dużych grup oraz rodzin, które zabierają wielkie walizki i nie zmieszczą się do jednej taksówki. Dla grup do 6 osób jest ona nieopłacalna.

Druga opcja – taksówka, która w Dubaju jest tańsza niż w Polsce. Problemem jest rozmiar miasta. Należy wybierać kremowe taksówki, kolor dachu nie ma żadnego znaczenia. Czarne taksówki są 2x droższe. Na przykład kurs do Mariny to 100 AED, pod Burj Khalifa to 60 AED.

Trzecia opcja – autobus. Z lotniska DWC kursuje tylko autobus F55. Z lotniska DXB kursuje czerwona linia metra, która ciągnie się przez całe miasto. Startuje ona z terminala 1 lub 3, pomiędzy terminalami kursuje darmowy autobus co 10 minut przez całą dobę. Z Terminala 2 trzeba brać taxi – aby zaoszczędzić można wziąć taxi do najbliższej stacji metra.

Czwarta opcja Abu Dhabi! Transfery z tego miasta są również jak za darmo. Prosto z lotniska kursuje tam specjalny autobus 24/7 i kosztuje obecnie 35 AED za osobę, ale ma być docelowo darmowy! Pełen rozkład i informację o nim znajdziesz tutaj. Taxi z Abu Dhabi do Dubaju to koszt od 300 do 400 zł (zależy w jaki region miasta jedziesz).

Transport publiczny w Dubaju

Najtańszą opcją poruszania się po Dubaju jest transport publiczny – metro, tramwaj i autobusy. Koszt biletu na 7-dniowy pobyt nie powinien wynieść więcej niż 60 zł. Na każdej stacji metra możesz kupić w automacie kartę o nazwie NOL Silver Card, którą można doładowywać. Kupuje się ją w automacie na każdej stacji lub w okienku. Za każdy kurs pobierana jest opłata od 3 do 12,5 zł. Z doświadczenia wiem, że kwota 60 zł wystarczy każdemu aktywnemu zwiedzającemu. W automacie możesz zapłacić gotówką oraz kartą. Pamiętaj, że płacąc gotówką, maszyna wydaje maksymalnie 20 zł reszty, dlatego nie wkładaj zbyt dużych nominałów! Więcej informacji na temat transportu publicznego w Dubaju znajdziesz w artykule – Transport publiczny w Dubaju – poradnik.

Co więcej, można również skorzystać z taksówek. To obok komunikacji publicznej podstawowy środek transportu do poruszania się po Dubaju. Są tanie, komfortowe i nieskomplikowane do zamówienia. Stawka za kilometr jazdy jest niższa niż w Krakowie czy Warszawie. Ile kosztuje przejazd taksówką w Dubaju w 2023 roku? – odpowiedź na te pytanie znajdziesz w artykule Ile kosztuje Taxi w Dubaju?.

Foto: Iwona Castiello d’Antonio/ Unsplash

Foto: Mohammed Nasim/ Unsplash

Pogoda w Dubaju

Przed każdą podróżą warto sprawdzić pogodę panującą w miejscu, które planujemy odwiedzić. Takiej zasady warto również się trzymać podczas organizowania wyjazdu do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kiedy najlepiej wybrać się do Dubaju? Podczas których miesięcy temperatura jest tam optymalna dla Europejczyków?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule Dubaj – pogoda i klimat. Kiedy najlepiej wybrać się do Dubaju?.

Jak zaplanować zwiedzanie?

Najlepszą pomocą do układania samodzielnego planu zwiedzania jest nasz poradnik TOP 30 rzeczy do zrobienia w Dubaju! Jeśli jednak chcecie zdać się na nas, to koniecznie sprawdźcie poniższy plan wykonany przez nas.

Dzień pierwszy

Pierwszego dnia najlepiej zwiedzić całe miasto tak, aby zrozumieć, jak działa transport publiczny oraz co i gdzie się znajduje. Po pobudce udaj się do stacji Jumeirah Beach Residences 2, z której jest rzut beretem do plaży JBR. Stamtąd zobaczysz już Bluewaters Island. Potem kieruj się do stacji Mall Of The Emirates, gdzie w środku centrum handlowego zobaczysz ogromny stok narciarski. Na wysokości centrum handlowego przy wybrzeżu znajduje się słynny hotel Burj Al Arab.

Kolejne miejsce to stacja Burj Khalifa, gdzie mieści się największe centrum handlowe na świecie – Dubai Mall, zaraz obok najwyższego budynku świata – Burj Khalifa. Miejsce idealne do spędzenia popołudnia na zakupach oraz zobaczenia pokazu fontann. Możesz dołączyć do wycieczki Nowy Dubaj za 219 zł za osobę, podczas której razem z polskim przewodnikiem dowiesz się więcej o mieście. Zarezerwuj ją tutaj. Ta wycieczka sprawi, że reszta pobytu będzie o wiele łatwiejsza.

Dzień drugi

Drugiego dnia sugeruję skorzystanie z Pustynnego Safari. Wycieczka oferowana przeze mnie zawiera wyżywienie, transport z hotelu i masę niezapomnianych wrażeń. Dubaj to miasto zbudowane na piachu, dlatego szczególnie polecam wypad trwający 6 godzin. We wtorek na Pustynnym Safari jest mniej osób niż w weekend, więc wrażenia są lepsze. Zarezerwuj już teraz!

Dzień trzeci

Trzeci dzień to dobry czas na wypad do Abu Dhabi. Organizuję wycieczki do stolicy z polskim przewodnikiem. To miasto, a przynajmniej Wielki Meczet Szejka Zayeda powinien zobaczyć każdy chociaż raz w życiu. Alternatywą jest spędzenie dnia w Atlantis Aquapark, Dubai Frame, Miracle Garden czy lot balonem w Dubaju.

Dzień czwarty

Czwartego dnia, po 3 dobach intensywnego zwiedzania proponuję relax oraz odwiedzenie hotelu Atlantis. Po wyjściu z apartamentu kieruj się do stacji Palm Jumeirah, a potem przejdź do kolejki kursującej po sztucznej wyspie. Jej koszt w dwie strony to 25 zł. Jeśli jesteście grupą – taniej wyjdzie taksówką. Po powrocie z hotelu Atlantis weź taksówkę do plaży Public Beach by Burj Al Arab, aby zobaczyć słynny hotel żagiel z bliska. Od razu możesz skorzystać ze skuterów wodnych, jednocześnie robiąc fotkę z poziomu wody.  Skutery mamy w najlepszych cenach, taniej niż w Polsce! Atrakcje zarezerwujesz tutaj.

Dzień piąty

Piątego dnia proponuję wizytę na starym mieście. Rozpocznij swoją wycieczkę od stacji Al Ghubaiba skąd przejdź do Bastakiya, a następnie do Dubai Museum oraz bazarów (Souqów). Skorzystaj z lokalnej łódki (Abry), dzięki której za 1 zł przeprawisz się na drugi brzeg do bazaru ze złotem i przyprawami. Ja osobiście nie polecam kupować pamiątek na bazarach, ponieważ sprzedawcy okropnie zawyżają ceny. W starej części jest masa sklepów „wszystko za 10 zł” i to w nich sugeruję zrobić zakupy, a bazary odwiedzić dla samego wrażenia. Jeśli nie chce Ci się ogarniać tego na własną rękę, to w każdy piątek organizuję wycieczkę Stary Dubaj z przewodnikiem, którą kupisz tutaj.

Dzień szósty

Szóstego dnia wyjazdu polecam skorzystać z 3-godzinnego rejsu luksusowym jachtem, który organizuję w każdy poniedziałek, środę i sobotę. Pomysł o rejsie był strzałem w dziesiątkę! Od października każdy rejs jest wyprzedany i zawsze płyniemy w pełnym składzie. Przed lub po wycieczce warto skoczyć na taras widokowy na Palm Jumeirah. To znakomite miejsce, aby zobaczyć palmę z góry, bo z dołu tak naprawdę jej „nie czuć”.

Dodatki

Każdy chce chociaż raz wejść na Burj Khalifa, nic dziwnego – w końcu to najwyższy budynek świata. Sugeruję to połączyć z wycieczką Nowy Dubaj i wejść o godzinie 19:00, aby obejrzeć pokaz fontann z góry. Tutaj kupisz bilety na 125, 148 i 152 piętro.

Ewentualne atrakcje, które możesz dopisać do swojego planu to np. Ain Dubai (Diabelski Młyn). Fajnie można go skomunikować z Rejsem Jachtem, ponieważ jest to niedaleko, a Ain Dubai otwarte jest od 12:00. Tego samego dnia możesz też wejść na The View – taras widokowy na Palm Jumeirah, koszt to 129 zł za osobę.

Jeśli sobota Ci nie odpowiada, wejdź np. w czwartek przed skuterami wodnymi. Innym pomysłem, zamiast Atlantis Aquaventure jest pojechanie na teren EXPO 2020. Mimo że wystawa się już skończyła, to rozpoczyna się tam nowy, wspaniały projekt. Więcej o nim tutaj. Parom czy rodzinom z dziećmi sugeruję skorzystać z oferty prywatnego fotografa. Sesja wykonana przez profesjonalistę to wspaniała pamiątka. Sprawdź ofertę sesji fotograficznych w Dubaju.

Rejs Jachtem, foto: Podróże z Hubertem

Pustynne Safari, foto: Podróże z Hubertem

Akwarium & Zoo w Dubai Mall, foto: Podróże z Hubertem

Widok z Burj Khalifa, foto: Podróże z Hubertem

👉 Jeśli masz dodatkowe pytania zachęcam do dołączenia do moich grup – WAKACJE W DUBAJU oraz do PODRÓŻNICZE HUBCIE na Facebooku i Telegramie, gdzie znajdziesz najtańsze bilety lotnicze, a także newsy ze świata podróży.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Interesuje się piłką nożną oraz - co nie może dziwić - ekonomią. Jego marzeniem jest zwiedzić Azję, a także przejechać legendarną Route 66.