Transfery lotniskowe z Abu Dhabi do Dubaju dla klientów Wizz Air

Zarząd Dróg i Transportu Dubaju (RTA) podpisał z Capital Express umowę na transport pasażerów między Dubajem a międzynarodowym lotniskiem w Abu Zabi. Usługa będzie realizowana całodobowo przez wszystkie dni w tygodniu. Klienci linii Wizz Air oraz inne osoby muszą zapłacić za bilet 35 AED za odcinek.

Rozkład jazdy z dworca Ibn Battuta w Dubaju, foto: Podróże z Hubertem

Rozkład jazdy z lotniska w Abu Dhabi, foto: Podróże z Hubertem

Jak wynika z informacji przekazanej przez RTA i zarząd lotniska, od 6 września ruszą transfery lotniskowe na trasie ze wszystkich trzech terminali portu lotniczego w Abu Dhabi do dworca autobusowego Ibn Battuta w Dubaju.

Usługa będzie realizowana przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dla pasażerów lecących linią Wizz Air (obecnie z Polski z Katowic i Krakowa) oraz wszystkich innych chętnych koszt biletu wynosi 35 AED. Bilet można kupić zaraz po wyjściu ze strefy bagaży na lotnisku lub online (pierwszeństwo mają bilety zakupione na lotnisku). Biletów NIE kupisz u kierowcy.

Rozkład jazdy znajdziesz na grafikach w tym artykule.

➡️ Jeśli potrzebujecie prywatnego transferu pod drzwi hotelu, to możecie go kupić TUTAJ

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.