Transfery lotniskowe z Abu Dhabi do Dubaju dla klientów Wizz Air

Zarząd Dróg i Transportu Dubaju (RTA) podpisał z Capital Express umowę na transport pasażerów między Dubajem a międzynarodowym lotniskiem w Abu Zabi. Usługa będzie realizowana całodobowo przez wszystkie dni w tygodniu. Klienci linii Wizz Air docelowo będą mogli skorzystać z niej bezpłatnie, usługa obecnie kosztuje 35 AED za odcinek.

Rozkład jazdy z dworca Ibn Battuta w Dubaju, foto: Podróże z Hubertem

Rozkład jazdy z lotniska w Abu Dhabi, foto: Podróże z Hubertem

Jak wynika z informacji przekazanej przez RTA i zarząd lotniska, od 6 września ruszą transfery lotniskowe na trasie ze wszystkich trzech terminali portu lotniczego w Abu Dhabi do dworca autobusowego Ibn Battuta w Dubaju.

Usługa będzie realizowana przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dla pasażerów lecących linią Wizz Air (obecnie z Polski z Katowic i Krakowa) jest ona wliczona w cenę biletu lotniczego – nie trzeba wnosić żadnej dodatkowej opłaty za przejazd, wystarczy okazać swój bilet lotniczy. Pozostali klienci mogą kupić bilet zaraz po wyjściu ze strefy bagaży.

Dokładnego rozkładu jazdy, a także ceny biletu dla klientów innych linii niż Wizz Air jeszcze nie podano.

➡️ Jeśli potrzebujecie prywatnego transferu pod drzwi hotelu, to możecie go kupić TUTAJ

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Interesuje się piłką nożną oraz - co nie może dziwić - ekonomią. Jego marzeniem jest zwiedzić Azję, a także przejechać legendarną Route 66.