Podróże z Hubertem

[email protected]

Hubert Pleskot – przedsiębiorca, producent muzyki, wizjoner, podróżnik – tak nazywają mnie ludzie z mojego środowiska, a jak jest naprawdę? Kim jestem?

Urodziłem się w Warszawie i do 16 roku życia moją jedyną pasją była Tibia oraz piłka nożna, lecz kontuzja zweryfikowała moje plany i musiałem zająć się czymś innym. Rozpoczęło się na pomocy przy organizacji imprez klubowych. Dzięki temu stawiałem pierwsze kroki w marketingu. Potem przerodziło się to w pasję do DJingu, a następnie produkcję muzyki, którą zajmuje się już od 7 lat. W międzyczasie zarządzałem drugim największym na świecie blogiem w tematyce muzyki elektronicznej.

Jednak moją największą pasją jest… PODRÓŻOWANIE.

Do tej pory odwiedziłem 70 państw świata, byłem na 5 kontynentach. Ponad pół roku mieszkałem w Ameryce Południowej, rozpoczynając na mistycznej Wyspie Wielkanocnej, a kończąc na rajskich wyspach Galapagos. W 2018 wspólnie ze znajomymi zebraliśmy środki na budowę szkoły w Kenii oraz adopcję kilkudziesięciu najuboższych dzieci. Wszystkie swoje działania staram się realizować przy jednoczesnym zaangażowaniu w różne cele charytatywne, ponieważ uważam, że od życia nie można tylko „brać”, ale przede wszystkim należy dzielić się z innymi tym co posiadamy. W podróży miewałem lepsze i gorsze chwile, ale wizja odkrycia nowych miejsc nigdy nie pozwalała mi się poddać.

Na początku roku 2018 podjąłem decyzję, że chcę pomagać innym tanio podróżować, czego efektem było powstanie mojej grupy Podróżnicze Hubcie. Był to strzał w dziesiątkę! Następnym krokiem jest działalność o której od dawna marzyłem, a o której właśnie czytasz. Podróże z Hubertem to już nie tylko blog, ale przede wszystkim profesjonalna firma, która zorganizuje Ci niezapomnianą podróż. Obecnie dysponuję kilkudziesięcioma apartamentami w Dubaju, Stambule oraz świadczę ogromną ilość usług. Oprócz tego organizuję wyjazdy ze mną. W kolejnych kilku latach w mojej ofercie znajdą się wyprawy w najbardziej odległe zakątki Ameryki Południowej, Azji, a dla najwytrwalszych podróżników egzotyczne wyprawy na Bora Bora w Polinezji Francuskiej.

Przyszłościowo myśląc – planuję działać globalnie i organizować wyjazdy na wielką skalę. Dołożę wszelkich starań by moja oferta usatysfakcjonowała nie tylko preferujących wypoczynek w promieniach słońca, ale przede wszystkim tych, którzy uwielbiają podróże z krwi i kości z dreszczykiem emocji. Moimi działaniami kieruje pasja, chęć odkrywania świata i niesamowita możliwość dzielenia się tym wszystkim z innymi!

Dziękuję za zaufanie!

Hubert Pleskot

ul. Kazimierza Króla 16A

04-854 Warszawa

NIP: PL9522193787

Santander Bank konto w PLN: 94 1090 1753 0000 0001 4190 5521

Santander Bank konto w EURO: 51 1090 1753 0000 0001 4221 9411

SWIFT: WBKPPLPP

📩

[email protected]