Podróże z Hubertem

Największe polskie licencjonowane biuro podróży w Dubaju. Kim jest właściciel firmy? Jakie usługi oferujemy? Jak działamy?

Podróże z Hubertem powstało 10 lutego 2019 roku. Założycielem, jak również właścicielem firmy jest Hubert Pleskot – przedsiębiorca, podróżnik, filantrop i producent muzyki.

Jego przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się od występów na scenie jako DJ, a następnie przerodziła się w tworzenie bloga podróżniczego Podróże z Hubertem oraz grupy Podróżnicze Hubcie – jednej z najpopularniejszych grup o podróżach w Polskim internecie. Do tej pory odwiedził 74 kraje i był na 5 kontynentach. Wśród miejsc, które go najbardziej urzekły znajduje się m.in. Wyspa Wielkanocna, Malezja, a także Dubaj, w którym zaczął rozwijać swoje biuro podróży. Udziela się również charytatywnie. Od 2018 roku V-ce prezes Fundacji Siewców. W ramach stworzonej przez niego i Michała Dudka fundacji zebrał środki na budowę szkoły w Kenii oraz adopcję kilkudziesięciu najuboższych dzieci. Obecnie prowadzą budowę ośrodka rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci w Laare.

Jako biuro Podróże z Hubertem zajmujemy się wszelkimi usługami związanymi z atrakcyjnymi cenowo podróżami, zamieszczając na grupie na Facebooku i Telegramie promocje lotnicze, newsy. Organizujemy też kompleksowe wyjazdy do Dubaju, cieszące się dużą popularnością (obłożenie co roku wynosi ponad 93%). Na miejscu oferujemy kilkadziesiąt apartamentów położonych w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic tego miasta – Dubai Marina. Ich zaletą jest świetna lokalizacja, bliskość do plaży i widoki z wysokich pięter w odróżnieniu do standardowych hoteli – u nas mieszkasz ponad chmurami!

Ponadto w swojej ofercie posiadamy usługi oraz bilety na większość atrakcji dostępnych w Dubaju, takie jak wjazd na 124. i 125. oraz na 148. i 154. piętro Burj Khalifa, Muzeum Przyszłości czy Burj Al Arab. Dzięki nam możesz skorzystać również z organizowanych przez nas wycieczek po Dubaju oraz do Abu Dhabi z polskim przewodnikiem 🇵🇱, a także Pustynnego Safari i Rejsu Jachtem, które są jednymi z najbardziej obleganych atrakcji w tym mieście. Rozpoczynaliśmy od obsługi 20-30 osób tygodniowo, obecnie jesteśmy największą polską firmą w Dubaju świadczącą takie usługi. Warto zaznaczyć, że w sezonie 2022/23 obsłużyliśmy 35 tys. klientów, co daje dobrą prognozę na nadchodzące lata.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jesteśmy reprezentowani przez firmę Two Continents Tours & Travel L.L.C z numerem licencji 960407.

Podróże z Hubertem składa się z grupy kilkudziesięciu osób, które dołożą wszelkich starań by oferowane przez nas usługi usatysfakcjonowały nie tylko preferujących wypoczynek w promieniach słońca, ale przede wszystkim tych, którzy uwielbiają podróże z krwi i kości z dreszczykiem emocji. Naszymi działaniami kieruje pasja, chęć odkrywania świata i niesamowita możliwość dzielenia się tym wszystkim z innymi.

Poniżej znajdziesz nasz certyfikat dzięki któremu możemy legalnie organizować dla Was podróże!

Lecimy do Dubaju? 

Hubert Pleskot

ul. Kazimierza Króla 16A

04-854 Warszawa

NIP: PL9522193787

Santander Bank konto w PLN: 94 1090 1753 0000 0001 4190 5521

Santander Bank konto w EURO: 51 1090 1753 0000 0001 4221 9411

SWIFT: WBKPPLPP

📩

[email protected]