Rowery i dostawy jedzenia za półdarmo w Dubaju

Przejażdżki rowerem to idealny sposób na zwiedzanie wielu miejsc na świecie, w tym również Dubaju. W związku tym chcielibyśmy przedstawić Wam patent, który za jedyne 19 dirhamów miesięcznie umożliwi darmowe korzystanie z rowerów miejskich oraz dostaw jedzenia przy pomocy aplikacji Careem. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, aby móc korzystać z tej atrakcyjnej oferty. Pamiętajcie, że jedna aplikacja pozwala na korzystanie z jednego roweru.

Czym jest Careem?

Careem to spółka należąca do Ubera, która działa w kilkunastu krajach Afryki i Azji, w tym m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oferuje bezpłatne aplikacje mobline, dzięki którym można korzystać z usług taksówkarskich, a także wypożyczać rowery czy zamawiać jedzenie z dostawą do domu.

Konto Plus w aplikacji Careem – jak je uzyskać?

Chcąc za półdarmo wypożyczać rowery miejskie w Dubaju, należy pobrać na telefon aplikacje Careem. Następnie konieczne jest założenie na nich konta, weryfikując go swoim numerem telefonu (polski numer również jest akceptowany), a później otrzymanym specjalnym 4-cyfrowym kodem. Trzecim, ostatnim krokiem jest wykupienie konta Plus za 19 AED miesięcznie – można tego dokonać tylko będąc na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Płatność uiszcza się zaraz po wybraniu konta PRO. W aplikacji można wykupić tylko jedno taki konto – chcąc wypożyczyć rowery w kilka osób, każdy indywidualnie musi wykupić wersję Plus na swoich telefonach.

Jak wypożyczać rowery?

Rowery należące do Careem są koloru zielonego z widocznym logiem firmy. Można je znaleźć na specjalnych stacjach rowerowych rozlokowanych po całym mieście – aktualizowaną mapę z rowerami znajdziecie w aplikacji. Na jednym rowerze można przejechać maksymalnie 45 minut. Następnie należy go oddać do losowej stacji rowerowej na kilka sekund, aby ponownie móc darmowo wypożyczyć pojazd na kolejne 45 minut. Careem chce w ten sposób zabezpieczyć się przed kradzieżami sprzętów.

Darmowe dostawy jedzenia

Oprócz przejazdów rowerami, drugą zaletą posiadania konta Plus są darmowe dostawy jedzenia. W aplikacji Careem znajdziecie masę restauracji oferujących potrawy z kuchni całego świata. Zamówienia możecie składać bez żadnych limitów.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.