Wycieczka do Dubaju 2022/23 – Hotel 🌴

Terminarz na sezon 2023/24 pojawi się 18 czerwca o godzinie 16:00.

A może by tak odwiedzić Dubaj w tym roku?” – przyznaj, że miewasz takie myśli! 🌞

Wycieczki do Dubaju w sezonie 2022/23

Poznaj naszą tegoroczną ofertę:

Przygotowałem dla Was kilka gotowych pakietów wyjazdów zorganizowanych do Dubaju, które ułatwią Wam planowanie całego wyjazdu. Jest to miasto wyjątkowe: bezpieczne, nowoczesne, wielokulturowe. Przyleć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w tym roku! 🇦🇪 Oczy całego świata w tym roku będą zwrócone ku Dubajowi!

Hotel Atana mieści się rzut beretem od Dubai Marina zaraz obok stacji metra Dubai Internet City, jednocześnie oferując darmowe transfery na pobliską plażę. Został on zaprojektowany w stonowanych, odprężających barwach, stworzony z myślą o osobach podróżujących zarówno biznesowo jak i turystycznie. Wyposażony jest w bezpłatny, szybki internet Wi-Fi i wspaniałe udogodnienia, jest idealny do wypoczynku lub pracy, a także doskonały na zakwaterowanie dodatkowego gościa. W pokojach obowiązuje zakaz palenia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie bezpłatnie i w zależności od dostępności. Przestronna i nowoczesna łazienka z oddzielnym prysznicem, toaletą, toaletką i znakomitymi udogodnieniami.

50% zaliczki płatne do 24 godzin od wystawienia umowy, pozostałe 50% do 31 dni przed przyjazdem na miejsce. W sytuacji gdzie zakazane zostaną loty międzynarodowe lub granice Polski lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich zostaną zamknięte – wtedy każdemu klientowi przysługuje zwrot 100% wpłaconej kwoty.

W skład każdego wyjazdu wchodzą:

  • 7 noclegów w Hotelu Atana w pokojach: STANDARD, DELUXE, TRIO lub FAMILY (kliknij nazwę pokoju, aby sprawdzić galerię zdjęć)
  • wsparcie polskiego opiekuna 🇵🇱 przed i w trakcie wyjazdu
  • wszystko to, co w zależności od pakietu wybierzecie, sugerowany jest pakiet Medium, bo dzięki niemu tydzień będzie wzorowo zaplanowany. Pakiet FULL sugerowany jest dla osób, które kochają dużo zwiedzać. 
  • ubezpieczenie zdrowotne UNIQA na 250.000€ (wariant Maximum)
  • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:

  • biletów lotniczych (ja wyszukuję biletów i wskazuję gdzie je kupić najtaniej, żeby ułatwić Wam życie)
  • wyżywienia
  • własnych dodatkowych wydatków np. pamiątki
  • biletu na transport publiczny
Pobierz plan podróży Sprawdź polisę

od 1999 PLN GRUPA O DUBAJU