Węgry i Rumunia dołączają do Wizz MultiPass

„Podniebny Netflix” oferowany przez linie lotnicze Wizz Air doczekał się dwóch nowych członków. Do usługi subskrypcyjnej węgierskiego przewoźnika dołączą Węgry i Rumunia.

Czym jest Wizz MultiPass? Szczegóły o „lotniczym Netflixie” od Wizz Air przeczytasz tutaj.

Rumunia i Węgry w usłudze Wizz MultiPass/ Fot: Richard Stachmann, Unsplash

Program subskrypcyjny Wizz MultiPass od Wizz Air zyska dwóch nowych członków. Ostatnio informowaliśmy, że do usługi dołączyły Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania. Teraz przyszła kolej na następne państwa: do Wizz MultiPass dołączyły Węgry i Rumunia.

Ceny zaczynają się od 59,99 euro za 1 podróż na miesiąc w jedną stronę z Węgier i 64,99 euro za 1 podróż na miesiąc w jedną stronę z Rumunii.

Przeczytaj również: Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania dołączyły do usługi Wizz MultiPass.

Wizz MultiPass – czym jest i ile kosztuje?

Wizz MultiPass to program subskrypcyjny węgierskich linii lotniczych Wizz Air. To specjalna usługa dla osób często podróżujących. Subskrybenci mogą wybrać jeden z kilku wariantów usługi i zakupić ją na czas minimum 12 miesięcy. Program działa jak „lotniczy Netflix” i pozwala podróżować (w zależności od wybranego pakietu) w jedną lub dwie strony, z bagażem podręcznym lub dodatkowym rejestrowanym raz w miesiącu na wybranej wcześniej stałej trasie. Cena biletu jest wtedy niezmienna – klient płaci jedynie za wybrany wariant subskrypcji, za loty już nie.

Ceny zaczynają się już od około 60 euro za miesiąc (nie licząc Albanii, gdzie cena jest prawie 2 razy niższa) za lot w jedną stronę raz na miesiąc. Ceny wzrastają wraz z większą zawartością pakietów.

Źródło: multipass.wizzair.com/w6/subscriptions/plans

Wizz Air startujący z lotniska w Budapeszcie/ Tło: Nándor Derzsi, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.