Dwa nowe państwa dołączają do usługi Wizz MultiPass

Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania dołączyły do usługi Wizz MultiPass, czyli „podniebnego Netflixa”, oferowanego przez linie lotnicze Wizz Air.

ZEA i Wielka Brytania są już w Wizz MultiPass/ Fot: SKYRADAR, Pixabay

Do specjalnego programu abonamentowego linii lotniczych Wizz Air „Wizz MultiPass” dołączają kolejne kraje. Na początek system był testowany w Polsce. Potem dołączyły Włochy, następnie Albania, a teraz przyszła kolej na dwa kolejne państwa – Wielką Brytanię i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Usługa w Wielkiej Brytanii będzie zaczynać się od 64,99 euro za jeden lot w jedną stronę w miesiącu, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich od 59,99 euro za jeden lot w jedną stronę w miesiącu. Obie oferty obejmują wszystkie trasy międzynarodowe z wyżej wymienionych, nowych państw w usłudze.

Wizz MultiPass – na czym polega?

Wizz MultiPass to usługa abonamentowa na loty od węgierskich linii lotniczych Wizz Air. Działa na zasadzie podobnej jak subskrypcje na Netflixa lub Disney – płacisz opłatę za miesiąc i zależnie od swojego pakietu możesz wykonać daną liczbę lotów z bagażem lub bez, zależnie jaką opcję wybrałeś.

W programie bierze już udział 5 państw: Polska, Włochy, Albania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Podstawową wersją abonamentu jest jeden lot w jedną stronę na miesiąc z bagażem podręcznym, ale można też zabrać lot w dwie strony lub większą ilość bagażu. Minimalny okres abonamentu to 12 miesięcy.

Źródło: multipass.wizzair.com

Nowe państwa w „lotniczym Netfliksie”/ Tło: SKYRADAR, Pixabay

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.