Wystartowała usługa Wizz Air Multipass. Najtańszy abonament już za 239 zł!

Wizz Air wprowadza rewolucyjną usługę dla pasażerów podróżujących często i regularnie. Lotnicza linia ogłosiła uruchomienie programu subskrypcyjnego o nazwie Wizz Air Multipass. Ta innowacyjna usługa oferuje pasażerom możliwość korzystania z sześciomiesięcznego abonamentu na loty, który składa się z aż ośmiu wariantów.

Foto: Wizz Air

Wizz Air Multipass, nowa usługa wprowadzona przez popularną linię lotniczą Wizz Air, to odpowiedź na rosnące potrzeby pasażerów często podróżujących samolotem. Program subskrypcyjny zapewnia dostęp do abonamentu na loty międzynarodowe z Polski oraz loty krajowe we Włoszech przez okres sześciu miesięcy, eliminując konieczność kupowania biletów na każdą podróż oddzielnie. To wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób podróżujących służbowo.

Multipass składa się z ośmiu wariantów abonamentu, które są dostosowane do różnych potrzeb i preferencji pasażerów. Najtańszych z nich kosztuje 239 zł i obejmuje bilet w jedną stronę bez dodatkowych usług. Zakup najdroższego to natomiast koszt 1032 zł – zawiera on możliwość przelotu w dwie strony, wizz priority, a także zabranie 20 kg bagażu rejestrowanego.

Jak wynika z informacji przekazanej przez przewoźnika, pierwszy lot będzie można odbyć 5 dni po zakupie abonamentu. Subskrypcja jest odnawiana każdego pierwszego dnia miesiąca, poprzez obciążanie zarejestrowanej karty kredytowej oraz przyznawanie specjalnych tokenów lotów.

Więcej informacji na temat usługi Wizz Air Multipass, dotyczących m.in. wyboru daty rozpoczęcia subskrypcji oraz okresów niedostępności, znajdziesz na stronie węgierskiego przewoźnika.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.