Flydubai podwoi liczbę lotów z Krakowa!

Flydubai wprowadza nową ofertę lotniczą na okres świąteczno-noworoczny, aby sprostać zwiększonemu popytowi na połączenia między Krakowem a Dubajem. W okresie od 16 grudnia do 7 stycznia, linie lotnicze zwiększają liczbę lotów do dwóch rotacji dziennie.

To również może Cię zainteresować:

Dubai Marina, foto: Podróże z Hubertem

Flydubai Kraków – Linie lotnicze Emirates

Okres świąteczno-noworoczny to czas, w którym wiele osób marzy o odwiedzeniu Dubaju, aby doświadczyć magicznej atmosfery oraz niezliczonych atrakcji tego miejsca. Linie lotnicze Emirates doskonale to rozumieją i dlatego stawiają na zwiększoną dostępność połączeń. Boeingi 737 MAX 8 będą latać raz dziennie przez większość roku, ale w okresie świątecznym podwoją liczbę lotów. Dzięki temu podróżni z Krakowa będą mieli jeszcze więcej elastyczności w planowaniu swojej podróży.

Samolot Emirates – Flydubai Kraków

Sezon zimowy, który potrwa od 29 października do ostatniej soboty marca 2024 roku, przyniesie również więcej opcji lotniczych na trasie z innych polskich miast do Dubaj. Loty Kraków Dubaj flydubai bezpośrednie będą oferowane przez Emirates oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. To świetna wiadomość dla podróżnych z różnych regionów Polski, którzy będą mieli łatwiejszy dostęp do tej emirackiej metropolii.

Szukasz noclegu w Dubaju? Skorzystaj z naszej bogatej oferty apartamentów w dzielnicy Dubai Marina, dzięki której Twój pobyt w tym mieście będzie niezapomniany.

Źródło: flydubai.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.