Zaśpiewano piosenkę Dody na pokładzie Ryanaira [WIDEO]

Na nagraniu, opublikowanym na platformie TikTok, uwieczniono moment, w którym grupka pasażerów postanowiła uczcić lot w niespotykany sposób, śpiewając piosenkę Dody pod tytułem „Dziękuję”.

@dumomach

Doda “Dziekuje” wyśpiewane dla @🎀Babkazkokardeczki_🎀

♬ dźwięk oryginalny – Dumomach

Niedawno do sieci trafiło nietypowe nagranie z lotu linii lotniczych Ryanair, które szybko stało się hitem w mediach społecznościowych. Na nagraniu, opublikowanym na platformie TikTok, uwieczniono moment, w którym grupka pasażerów postanowiła uczcić swój lot w niekonwencjonalny sposób.

Zobacz również: Airbnb zakazuje używania kamer przez właścicieli w mieszkaniach

Piosenka Dody zabrzmiała na pokładzie samolotu Ryanaira

Wideo pokazuje, jak pasażerowie, wstaawszy ze swoich miejsc, zaczęli wspólnie śpiewać piosenkę Dody zatytułowaną „Dziękuję” skierowaną do jednej z pasażerek.

Reakcja załogi linii Ryanair na incydent została bardzo dobrze odebrana przez pasażerów. Na nagraniu widać, że personel pokładowy toleruje takie zachowanie. Ta pozytywna postawa załogi dodatkowo podniosła atmosferę na pokładzie i sprawiła, że wszyscy mogli cieszyć się tym niecodziennym momentem.

Chociaż podróżowanie samolotem może być czasami stresujące i monotonne, momenty takie jak ten pokazują, że wspólna podróż może przynieść także radość i poczucie wspólnoty. Incydent ten był doskonałym przykładem na to, jak niewielki gest może przyczynić się do stworzenia pozytywnej atmosfery.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.