Wznowiono loty z Krakowa do Szczecina

Po przerwie zimowej linie lotnicze Ryanair wznowiły regularne loty z Krakowa do Szczecina, co stanowi dobrą wiadomość dla podróżnych planujących podróż między tymi dwoma miastami.

Foto: Justin Möser/ Unsplash

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły wznowienie lotów na trasie z Krakowa do Szczecina po przerwie zimowej, wzbogacając tym samym swoją ofertę lotów krajowych. Pasażerowie będą mieli możliwość podróży między tymi dwoma miastami w wybrane dni tygodnia, co z pewnością ułatwi planowanie podróży.

Zobacz również: Nowa trasa z Krakowa do Amsterdamu

Ryanair ponownie poleci z Krakowa do Szczecina

Początkowo loty z Krakowa do Szczecina będą realizowane w każdy poniedziałek oraz piątek, umożliwiając podróżnym elastyczność w wyborze terminu podróży. Dodatkowo, od 25 marca planowane jest dodanie lotów również w środy, co jeszcze bardziej zwiększy dostępność tego połączenia dla podróżujących.

Wznowienie lotów na trasie z Krakowa do Szczecina jest pozytywnym sygnałem dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Dzięki temu połączeniu podróż między dwoma ważnymi miastami Polski stanie się jeszcze łatwiejsza i bardziej wygodna.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.