Wizz MultiPass na stale w ofercie węgierskiego przewoźnika

Wizz Air wprowadza na stałe do swojej oferty usługę abonamentową „Wizz MultiPass”. Do Polski i Włoch w ofercie dołączy Albania, ale „lotniczy Netflix” niestety będzie droższy. Jak wyglądają ceny abonamentu?

Fot: ceny Wizz MultiPass/ wizzair.com

W czerwcu 2023 roku linia lotnicza Wizz Air wprowadziła tak zwanego „lotniczego Netflixa”, czyli usługę Wizz MultiPass. Pisaliśmy o tym w artykule: Wystartowała usługa Wizz Air Multipass. Najtańszy abonament już za 239 zł! Teraz węgierski przewoźnik ogłosił, że próbny okres usługi subskrypcyjnej w Europie zakończył się powodzeniem i Wizz MultiPass wchodzi na stałe do oferty.

Usługa dla często podróżujących samolotami okazała się sukcesem. Pasażerowie mają do wyboru różne pakiety: zwykły bilet w jedną lub dwie strony, bilet + wizz priority w jedną lub dwie strony, tak samo jest jeszcze z biletem + bagażem rejestrowanym 20 kg i biletem + wizz priority i bagażem rejestrowanym 20 kg.

Wizz MultiPass na stałe w ofercie Wizz Air

Wizz Air ogłosił, że usługa Wizz Air MultiPass wchodzi na stałe do oferty węgierskiego przewoźnika. Klienci będą mieli też do wyboru dłuży niż dotychczas plan subskrypcyjny (obok 6 będzie 12-miesięcy). Do Polski i Włoch usługa będzie też obowiązywała podróżnych z Albanii. Niestety minusem jest wzrost cen. Na wyloty z Polski zapłacimy za miesiąc za bilet w dwie strony 558 zł zamiast 478 zł, a za bilet z bagażem rejestrowanym 20 kg zapłacimy 982 zł zamiast wcześniejszych 822 zł.

Źródło: wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/czlonkostwa/wizz-multipass

Tło: Wizz Air podchodzący do lądowania w Gdańsku/ Antek, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.