Wizz Air wznawia loty z Warszawy i Katowic do Izraela

Wizz Air, popularny niskobudżetowy przewoźnik z Węgier, ogłosił plany wznowienia lotów z Warszawy i Katowic do Tel Awiwu w sezonie letnim.

Foto: Boris Izmaylov/ Unsplash

Decyzja o wznowieniu połączeń z Warszawy i Katowic do Tel Awiwu przynosi ulgę pasażerom, którzy od października 2023 roku, wraz z rozpoczęciem konfliktu z Hamasem, nie mieli możliwości skorzystania z tych tras.

Zobacz również: PLL LOT nie wznowią lotów z Krakowa do Izraela

Z Warszawy i Katowic do Tel Awiwu na pokładzie Wizz Air w sezonie letnim

Wizz Air przywróci loty z Warszawy do Tel Awiwu 31 marca 2024 roku, oferując rejsy cztery razy w tygodniu – we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Tym samym podróżni z polskiej stolicy zyskają ponownie możliwość szybkiego i wygodnego dotarcia do Tel Awiwu.

Przewoźnik planuje także wznowienie lotów z Katowic do Tel Awiwu, gdzie pierwszy lot z planowany jest na 29 kwietnia br. Rejsy będą odbywać się trzy razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, środę oraz piątek. To dobra wiadomość dla podróżnych z regionu śląskiego, którzy będą mieli nowe opcje podróżowania do Izraela.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.