Wizz Air uruchomi trzy połącznia do Arabii Saudyjskiej! 🔥

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Jeszcze w tym roku węgierskie linie lotnicze uruchomią połączenia z trzech europejskich miast do Dammamu w Arabii Saudyjskiej.

Foto: Даниїл Кишковар/ Unsplash

O planach związanych z uruchomieniu lotów do Arabii Saudyjskiej przez Wizz Aira było już głośno kilka tygodniu temu. Doszło wtedy do podpisania przez przewoźnika i saudyjskie władze listu intencyjnego związanego ze wspólnymi inwestycjami.

Teraz Wizz Air ogłosił trzy nowe połączenia do tego kraju. Linie uruchomią trasy z Wiednia, Rzymu i Abu Dhabi do miasta Dammam położonego nad Zatoką Perską, będącego jednocześnie ośrodkiem regionu wydobycia i przerobu ropy naftowej.

Jako pierwsze wystartuje połączenie z Rzymu (28 września), następnie z Wiednia (30 września), a na końcu z Abu Dhabi (2 listopada). Loty z Europy będą się odbywać dwa razy w tygodniu, z kolei ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich cztery razy tygodniowo.

Bilety na połączenia można już kupić na stronie Wizz Aira.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.