Wizz Air: Tanie loty z Polski do Emiratów!

Szukasz tanich połączeń z Polski do Emiratów? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach z Krakowa i Katowic do Abu Dhabi. Wszystkie zamieszczone połączenia są wykonywane przez węgierskie linie lotnicze Wizz Air.

Abu Dhabi, foto: Daniel Olah/ Unsplash

Z Krakowa do Abu Dhabi

Z Katowic do Abu Dhabi

Jak dojechać z Abu Dhabi do Dubaju?

Istnieją dwie opcje, dzięki którym dostaniesz się z Abu Dhabi do Dubaju. Pierwszą z nich jest skorzystanie z autobusu Abu Dhabi Airport Express. Usługa jest realizowana przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dla pasażerów lecących linią Wizz Air (obecnie z Polski z Katowic i Krakowa) oraz wszystkich innych chętnych koszt biletu wynosi 35 AED. Bilet można kupić zaraz po wyjściu ze strefy bagaży. Więcej o przejazdach autobusem Abu Dhabi – Dubaj dowiesz się tutaj.

Drugą opcją jest skorzystanie z usług taksówkarskich. Taxi z Abu Dhabi do Dubaju to koszt od 300 do 400 zł (zależy w jaki region miasta jedziesz).

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.