Więcej lotów z Warszawy do Budapesztu

Wizz Air, popularny węgierski przewoźnik niskobudżetowy, zapowiada zwiększenie częstotliwości lotów pomiędzy Warszawą a Budapesztem na nadchodzący sezon letni. To dobra wiadomość dla podróżnych planujących wizytę w stolicy Węgier.

Budapeszt, foto: Keszthelyi Timi/ Unsplash

Aktualnie Wizz Air obsługuje sześć lotów tygodniowo na trasie Warszawa – Budapeszt, umożliwiając podróżnym szybkie połączenie między polską a węgierską stolicą. Jednakże, zgodnie z zapowiedziami, wraz z nadejściem sezonu letniego, przewoźnik ten zwiększy liczbę lotów do Budapesztu.

Zobacz również: Lotnisko w Wiedniu zyska nowy terminal

Wizz Air częściej poleci z Warszawy do Budapesztu

W sezonie letnim Wizz Air planuje zwiększyć liczbę lotów z sześciu do siedmiu w tygodniu na trasie Warszawa – Budapeszt. Ta decyzja ma na celu zaspokojenie rosnącego popytu na podróże między Polską a Węgrami oraz umożliwienie większej liczbie podróżnych korzystanie z wygodnych i niedrogich połączeń lotniczych pomiędzy oboma miastami. Dla pasażerów oznacza to większą elastyczność i dostępność terminów lotów.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.