Więcej lotów SKY Express z Warszawy do Aten

Greckie linie lotnicze SKY Express będą częściej latać na swojej trasie z Warszawy do Aten. Zmiany w rozkładzie lotów są związane z wejściem letniego rozkładu lotów.

Przeczytaj również: Greckie linie SKY Express uruchomią połączenie do Warszawy

Fot: jedna z maszyn SKY Express/ MarcelX42 – Own work, CC BY-SA 4.0

Tani grecki przewoźnik SKY Express od października 2023 roku lata na trasie z Warszawy-Chopina do Aten. Dotychczas linia realizowała to połączenie 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele. W najbliższych miesiącach wakacyjnych Grecy dołożą kolejną, 6 rotację w tygodniu. Będzie to oznaczać, że na wakacje SKY Express będzie prawie codziennie latał na trasie Warszawa-Ateny.

Tanie linie z większą ilością lotów do Aten z Polski

Po zmianie rozkładu lotów z zimowego na letni linie lotnicze SKY Express będą latać 6 razy w tygodniu z lotniska Warszawa-Chopina do stołecznego portu lotniczego w Atenach. Loty będą odbywać się w następujące dni tygodnia: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Dodana zostanie więc rotacja w sobotę. To jedyne połączenie z Polski w siatce tego przewoźnika.

Szukasz tanich lotów do Grecji na wakacje! Wakacyjne tanie loty – wszystkie znajdziesz na naszej grupie „Podróżnicze Hubcie” na Facebooku.

Źródło: system rezerwacyjny www.skyexpress.gr/el

Tło: widok na Akropol w Atenach, najpopularniejszą atrakcję turystyczną Grecji/ Constantinos Kollias, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.