Greckie linie SKY Express uruchomią połączenie do Warszawy

Od 29 października rusza regularne połączenie między Atenami a Warszawą. Ta nowa trasa, obsługiwana przez linie SKY Express umożliwi podróżnym łatwy dostęp do greckiej stolicy oraz możliwość odkrycia uroków tego kraju.

Foto: SKY Express

Od 29 października podróżni będą mieli możliwość korzystania z bezpośrednich lotów między warszawskim Lotniskiem Chopina a Atenami aż pięć razy w tygodniu. Linie SKY Express obsłużą trasę w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele, umożliwiając elastyczne planowanie podróży zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo.

Loty na tej trasie będą realizowane w godzinach popołudniowych. Wygodny harmonogram lotów sprawi, że podróżni z Warszawy i Aten będą mogli w pełni cieszyć się swoją przygodą, niezależnie od celu podróży.

Dzięki wprowadzeniu nowego połączenia między Warszawą a Atenami, podróżni z Polski będą mieli znacznie łatwiejszy dostęp do greckiej stolicy, bogatej w historię, kulturę i piękne plaże. Turystom pozwoli to na odkrycie uroków Grecji, wizytę w słynnych zabytkach i rozkoszowanie się śródziemnomorskim klimatem.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.