Więcej lotów Air Arabia z Krakowa do Szardży!

Linie lotnicze Air Arabia postanowiły zwiększyć częstotliwość tygodniowych lotów na trasie z Krakowa do Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To odpowiedź na ogromne zainteresowanie pasażerów tym połączeniem.

Więcej lotów z Krakowa do ZEA/ Fot: Waka77 – Own work, CC BY-SA 3.0

Polska w ostatnich latach stała się niekwestionowanym hitem dla podróżnych z Bliskiego Wschodu. Turyści ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, czy Kataru szturmują przede wszystkim lotnisko w Krakowie. Często nie zostają na długo w stolicy Małopolski, a od razu zmierzają w polskie góry. Co nie dziwi, przede wszystkim do Zakopanego. Loty do Polski sprzedają się jak ciepłe bułeczki, czego dowodem są doniesienia o wyprzedaniu wszystkim biletów z Kuwejtu do Krakowa oraz nasz ostatni tekst o przyśpieszeniu trasy z Krakowa do Szardży.

Przeczytaj również: AirArabia przyśpiesza uruchomienie trasy z Krakowa do Szardży!

Teraz linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie tylko przyśpieszy uruchomienie trasy z Krakowa do Szardży, ale także zwiększy częstotliwość lotów w tygodniu. Powód? Gigantyczne zainteresowanie biletami.

12 rejsów tygodniowo z Krakowa do Szardży

Air Arabia zdecydowała na dodanie większej ilości tygodniowych rotacji na trasie z Szardży do Krakowa w szczycie sezonu wakacyjnego. Emiracka linia lotnicza w okresie od 6 lipca do 19 sierpnia będzie latać z Polski do ZEA aż 12 razy w tygodniu (zamiast planowanych 7).

Przypomnijmy: połączenie lotnicze z Krakowa do Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystartuje 15 czerwca i będzie wykonywane do 27 października. Zainteresowanie biletami na tę trasę jest ogromne, szczególnie ze strony turystów z Bliskiego Wschodu.

Źródło: www.airarabia.com/en

Samolot linii lotniczej Air Arabia/ Tło: Caribb, Flickr

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.