Singapur wraca do siatki połączeń LOT-u

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Kilka dni po ogłoszeniu przez władze Singapuru poluzowania ograniczeń związanych z podróżowaniem, Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o planowanym wznowieniu połączenia do tego państwa-miasta.

Foto: BriYYZ/ Flickr

Już od 1 kwietnia Singapur znacznie poluzuje restrykcje dla podróżnych – więcej szczegółów na ten temat można znaleźć TUTAJ. W związku z tym, polskie linie lotnicze postanowiły, że wznowią rejsy do tego azjatyckiego państwa.

Inauguracyjny lot między Warszawą a Singapurem odbędzie się 31 października 2022 roku. Połączenie będzie realizowane aż cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki i soboty.

Samolot odleci z Warszawy o godz. 23:00, by wylądować na lotnisku Changi o godz. 17:40 następnego dnia. W drogę powrotną do Polski maszyna wystartuje o godzinie 00:20, przylot na Lotnisko Chopina jest planowany na godz. 5:55. Trasę obsłużą Dreamlinery.

Bilety na połączenie Warszawa – Singapur można już kupić na stronie PLL LOT.

Zobacz również: PLL LOT otwierają kolejne połączenia, w tym dwa międzykontynentalne

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.

Tagi Singapur