Rzeszów zyska czarterowe połączenie z Czarnogórą

W porozumieniu z Air Montenegro w sezonie letnim z rzeszowskiego lotniska wystartują loty czarterowe do Podgoricy w Czarnogórze. Połączenie będzie wykonywane raz w tygodniu, w czwartki.

Lotnisko Rzeszów-Jasionka będzie miało kolejne świetne połączenie w sezonie letnim. W porozumieniu z Air Montenegro, czyli narodowym przewoźnikiem lotniczym z Czarnogóry, zostaną uruchomione loty z Rzeszowa do Podgoricy.

Pierwszy lot na nowej trasie odbędzie się 15 czerwca. Połączenie będzie wykonywane raz w tygodniu, w czwartki. Samoloty będą lądować w Podgoricy, czyli stolicy Czarnogóry. Stamtąd bez problemu autobusami lub taksówkami można dostać się w każdy zakątek tego bałkańskiego państwa.

Jeśli chcecie więcej wiedzieć o Podgoricy, Kotorze i Budvie, a także jak dobrze zjeść i gdzie spać, gdy będziecie w Czarnogórze, to sprawdźcie nasz PORADNIK PODRÓŻNIKA O CZARNOGÓRZE.

Źródło/ Photo: olga brajnovic, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, freelancer i podróżnik. Największy fan Wietnamu i Formuły 1 pod słońcem. Miłośnik klimatu południowych Włoch. Największe marzenie? Zwiedzić każdy zakątek Azji Południowo-Wschodniej!