Robert Lewandowski na EXPO2020 w Dubaju!

EXPO2020 w Dubaju trwa już ponad trzy miesiące i przyciągnęło miliony odwiedzających na teren wystaw. Hasło „Łączenie umysłów” świetnie przedstawia cel wystawy i jej przeznaczenie, które ma pozwolić nam wszystkim zbudować lepszy świat. Na miejscu serca przyjezdnych podbija Polski pawilon, a jego niezastąpione świderki czasem bywają jedynym powodem odwiedzin. Światową wystawę odwiedzają prawdziwe sławy. Ostatnio EXPO odwiedził Leo Messi, a teraz dołączył też Robert Lewandowski!

Fot: Robert Lewandowski na EXPO2020

EXPO2020 elektryzuje ludzi z całego świata i na miejscu można spotkać turystów z każdego zakątka globu. Dubaj na cały czas trwania wystawy stał się centrum technologicznym świata i płótnem dla setek państw, by mogły one na swoich wystawach wyrysować wizję lepszej przyszłości. Jest to pierwsza tego typu wystawa na bliskim wschodzie i na pewno nie ostatnia. Zjednoczone Emiraty Arabskie pokazują, z jakim rozmachem można przeprowadzić takie targi. Nie przez przypadek niektórzy turyści przylatują do Dubaju tylko i wyłącznie na EXPO2020.

Na EXPO2020 fenomenalną robotę robi Polski pawilon. Jego nowoczesna konstrukcja i fenomenalne zaplecze gastronomiczne podbiły już serca setek tysięcy odwiedzających targi. Mamy się czym chwalić za granicą i możemy o tym mówić głośno. Nie przez przypadek EXPO2020 wymienia nas na platformie TIKTOK jako jeden z najciekawszych pawilonów na EXPO i zaprasza na nasze świderki!

EXPO2020 przyciąga też najróżniejsze gwiazdy światowego formatu. Targi odwiedzały już gwiazdy muzyki, światowej polityki i sportu. Dzisiaj na EXPO zawitał sam Robert Lewandowski i jak możemy dostrzec na zdjęciach, dał widzom fenomenalny pokaz swoich umiejętności!

Szukasz noclegu w Dubaju i chcesz się wybrać na EXPO2020? Kliknij TUTAJ.

Po bilety do Dubaju wpadaj tutaj, wyszukanie biletu do Dubaju jest całkowicie darmowe, wystarczy napisać!
Jak już się wybierzesz na EXPO2020 to przyda się jakaś pomoc? Sprawdź nasz poradnik, który pokazuje jak najlepiej spędzić dzień na EXPO2020 – TUTAJ.


NAJLEPSZE ATRAKCJE DUBAJU.

A wy już byliście na EXPO2020 w Dubaju? Dajcie znać i wstawiajcie zdjęcia!

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.