Ponownie zostaną uruchomione loty z Pragi do Astany

Po czterech latach przerwy z powodu pandemii COVID-19, loty z Pragi do Astany zostaną ponownie uruchomione, otwierając nowe możliwości podróży między dwoma ważnymi ośrodkami w Europie i Azji.

SCAT Airlines, foto: Anna Zvereva/ Wikimedia

Bezpośrednie połączenie między Pragą a Astaną będzie realizowane przez SCAT Airlines, co stanie się znaczącym ułatwieniem dla podróżnych, którzy chcą odwiedzić stolicę Kazachstanu. Połączenia zaplanowano na dwa razy w tygodniu, konkretnie w każdą środę i sobotę, aby zapewnić elastyczność podróżującym.

Zobacz również: Kolejne czartery z Polski. Nowością m.in. Kolumbia i Filipiny

SCAT Airlines ponownie połączy Pragę i Astanę

Linie lotnicze SCAT Airlines obsługujące tę trasę będą korzystać z samolotów boeing 737-800, co gwarantuje wygodną podróż oraz bezpieczeństwo pasażerów. Ponowne uruchomienie lotów stanowi istotny krok w przywracaniu normalności w podróżowaniu lotniczym w regionie.

Dla osób planujących podróż do Kazachstanu z Europy Środkowej, ponowne otwarcie tej trasy może być dobrą wiadomością, umożliwiając wygodne i bezpośrednie połączenie między dwoma strategicznymi punktami na mapie kontynentu.

Źródło: prg.aer

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.