Kolejne czartery z Polski. Nowością m.in. Kolumbia i Filipiny

W przyszłym sezonie zimowym polscy podróżnicy będą mieli szansę skorzystać z kolejnych nowych tras czarterowych. Nowością w ofercie biura podróży Rainbow są m.in. destynacje takie jak Kolumbia, Indie oraz Filipiny.

Kartagena, foto: Ricardo Gomez Angel/ Unsplash

Bezpośrednie loty będą realizowane do trzech egzotycznych miejsc: Cartageny w Kolumbii, Goa w Indiach oraz Cebu na Filipinach. To świetna okazja dla osób poszukujących nietuzinkowych przygód podróżniczych.

Przeczytaj również: Air Asia ogłosiły plany uruchomienia lotów m.in. do Słowacji

Czarterowe loty z Polski do Kolumbii, Indii oraz na Filipiny

Pierwsze z nowych tras czarterowych, prowadzone przez biuro podróży Rainbow, skierowane będą w stronę Ameryki Południowej. Pasażerowie będą mieli możliwość skorzystania z lotów do Cartageny, które wystartują z warszawskiego Lotniska Chopina od 2 listopada. Loty te będą realizowane raz w tygodniu przez hiszpańską linię lotniczą Plus Ultra.

Kolejną atrakcyjną opcją są loty do Indii, które będą dostępne z Warszawy oraz Katowic. Przewoźnikiem na tej trasie będzie Enter Air.

Natomiast dla miłośników egzotycznych podróży na Filipiny, biuro podróży Rainbow uruchomi bezpośrednie loty z Warszawy od 20 grudnia. Loty te będą realizowane co dwa tygodnie na pokładzie linii LOT, otwierając nowe możliwości dla podróżujących w poszukiwaniu tropikalnych rajów.

Źródło: r.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.