PLL LOT otworzą nowe połączenia do Włoch i na Kretę

Polski przewoźnik postanowił poszerzyć swoją ofertę kierunków wakacyjnych. W 2020 roku polecimy do włoskiego Rimini i na grecką wyspę Chania.

Chania, zdjęcie: anneileino / pixabay.com

Połączenia będą realizowane sezonowo raz w tygodniu z Lotniska Chopina w Warszawie, od 6 czerwca do 26 września 2020 roku. Do Rimini i na Kretę będą latać Boeingi 737. Rejsy wykonywane sezonowo są objęte standardem LOT Economy Class.

Zobacz: PLL LOT polecą do Ostrawy

– Polacy kochają słońce i wypoczynek nad wodą. Grecja, Włochy i Chorwacja są według Polskiej Izby Turystyki najchętniej wybieranymi przez naszych rodaków wakacyjnymi destynacjami. Mamy dobrą ofertę dla osób poszukujących słonecznych kierunków, ceniących szybką i komfortową podróż. Tym razem zapraszamy do włoskiego kurortu Rimini z pięknymi plażami oraz na słynącą z doskonałej kuchni, również pełną słońca – Kretę – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ds. handlowych. 

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.