PLL LOT polecą do Ostrawy

30 marca 2020 r. polski przewoźnik zainauguruje rejs z Warszawy do Ostrawy. Połączenie będzie wykonywane 5 razy w tygodniu – wyjątkiem będą środy oraz niedziele.

Widok na Ostrawę, zdjęcie: Grzegorz_Adamus / pixabay.com

W poniedziałki, czwartki i soboty starty z Lotniska Chopina są przewidziane na godz. 11:50, a przyloty na godz. 12:50. W drodze powrotnej samolot po godzinnym rejsie przyleci na Okęcie na godz. 14:30. We wtorki i piątki wyloty z Polski zaplanowane są na godz. 15:30, a powroty na 18:10. Trasę będą obsługiwać bombardiery Q400 lub embraery E170.

– Od marca przyszłego roku mieszkańcy regionu Morawsko-Śląskiego zyskają nowe połączenie, dzięki któremu pasażerowie podróżujący z i do Ostrawy będą mieli możliwość podróży do ponad 111 kierunków atrakcyjnych zarówno turystycznie jak i biznesowo. Rozkład został zaplanowany w taki sposób, aby pasażerom podróżującym z Polski i licznych lotnisk w regionie umożliwić szybkie i wygodne przesiadki w Warszawie na loty do Ostrawy. Z kolei w drodze ze stolicy regionu Morawsko-Śląskiego LOT zapewnia swoim pasażerom dostęp do szybkich przesiadek na Lotnisku Chopina na rejsy europejskie m.in. do Brukseli, Paryża, Amsterdamu oraz Dusseldorfu. Pasażerowie zyskają także możliwość lotów dalekodystansowych m.in. do Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Azji – powiedział Stefan Malczewski, członek zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.