Nowe połączenie z Krakowa na Sardynię!

Na początku maja Ryanair uruchomi nowe połączenie z Polski do Włoch. Samoloty irlandzkiego przewoźnika polecą z Krakowa do Olbii na Sardynii. Loty będą wykonywane 2 razy w tygodniu.

Fot: Miasto Olbia/ Christopher Politano, Unsplash

Włoska ofensywa Ryanaira z Krakowa trwa w najlepsze. Kilka dni temu informowaliśmy, że irlandzki przewoźnik uruchomi loty z Krakowa do Triestu. Dzisiaj krakowskie lotnisko na swoich mediach społecznościowych ogłosiło kolejną uruchomioną nową trasę przez Ryanaira. Największa tania linia lotnicza w Europie poleci ze stolicy Małopolski na Sardynię, a konkretnie do miasta Olbia na północnym-wschodzie wyspy.

Z Krakowa do Olbii od 1 maja

Nowa trasa z Krakowa do Olbii ruszy już 1 maja. Samoloty ze stolicy Małopolski na Sardynię będą latać z częstotliwością dwóch rotacji w tygodniu: w środy i niedziele. Rozkładowo ostatni lot na tej trasie ma się odbyć 23 października.

Połączenie z Krakowa na Sardynię to świetna okazja to odkrycia tej niezwykłej włoskiej wyspy. Olbia to wspaniały, turystyczny region. W niedalekim sąsiedztwie miasta znajduje się nawet słynne Szmaragdowe Wybrzeże.

Źródło: www.facebook.com/KrakowAirport/?locale=pl_PL

Tło: Olbia/ Christopher Politano, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.