Nowe połączenia z Islandii na Maderę i do Maroko

Islandzka linia lotnicza Fly Play w październiku uruchomi dwa nowe połączenia z Reykjavíku. Będą to trasy na portugalską Maderę i do Marrakeszu w Maroko.

Fot: Madera, Portugalia/ Milena Sobiecka, Unsplash

Fly Play, czyli tania linia lotnicza z Islandii w ostatnich latach stawia na coraz większy rozwój. Nie tak dawno informowaliśmy, że Fly Play uruchamia nową usługę zwiedzania Islandii podczas przesiadek. Teraz przychodzi czas na nowe trasy. Z pewnością każdego podróżnika powinny ciekawić dwa nowe połączenia w siatce islandzkiej linii lotniczej: z Reykjavíku na Maderę i Marrakeszu.

Z Islandii na Maderę i do Maroka

Pierwsza w kolejności zostanie uruchomiona trasa ze stolicy Islandii na portugalską Maderę. Na „wyspę Wiecznej Wiosny” PLAY poleci od 15 października. Loty będą wykonywane raz w tygodniu, we wtorki. To będzie trzecia trasa tego przewoźnika do Portugalii, co podkreśla taktykę Fly Play o „dawaniu słońca Islandczykom”.

Drugą trasę będzie połączenie z Reykjavíku do Marrakeszu, jednego z najpopularniejszych miast w Maroku. Loty wystartują 17 października i będą wykonywane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Wyjątek będą stanowić dwa miesiące, czyli grudzień i styczeń. Wtedy przewoźnik poleci tylko 1 grudnia w niedzielę, w dwie soboty (21 i 28 grudnia) oraz raz w styczniu, a dokładnie w sobotę 4 stycznia.

Źródło: www.pasazer.com/news/465002/fly,play,poleci,do,maroka,i,na,madere.html

Tło: Airbus A321 neo Fly Play/ Colin Cooke Photo, CC BY-SA 2.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.