Fly Play uruchamia nową usługę zwiedzania Islandii podczas przesiadek

Islandzkie linie lotnicze PLAY uruchamiają nową usługę, która pozwoli zwiedzać Islandię podczas przesiadek na lotach przez Atlantyk. STAYover będzie mógł oferować nawet 10-dniowe zwiedzanie.

Fot: Colin Cooke Photo – https://www.flickr.com/photos/cooke1/51321317983/, CC BY-SA 2.0

Linie lotnicze Fly Play to islandzki tani przewoźnik lotniczy, posiadający dogodną siatkę połączeń z Islandii do Ameryki Północnej oraz wielu europejskich miast. Ich strategiczne położenie bazy w porcie lotniczym w Reykjaviku i działanie w modelu niskobudżetowym pozwala na oferowanie konkurencyjnie niskich cen na podróż z największych miast Europy do Ameryki północnej z przesiadką na Islandii. Dzięki nowo wprowadzonej usłudze zmiana samolotu w Reykjaviku nie będzie musiała być już tylko smutnym następstwem kupna taniego biletu.

Zwiedzanie Islandii na przesiadce w Reykjaviku

Nowa usługa Fly Play będzie nosić nazwę „STAYover”. W ramach nowej usługi podróżny będzie mógł zarezerwować bilet przykładowo z Warszawy do Nowego Jorku z przesiadką na Islandii, która nie będzie musiała trwać tylko od kilku do kilkunastu godzin, ale nawet aż do 10 dni. Usługa będzie bezpłatna i pozwoli pasażerom na dodatkową opcję zwiedzanie wyspy podczas wydłużenia czasu swojej przesiadki.

STAYover będzie darmowy, ale nie zawiera w sobie żadnych dodatkowych gratisów. Podróżny sam będzie musiał zorganizować sobie czas na Islandii i opłacić zakwaterowanie i inne usługi.

Źródło: www.flyplay.com/en/campaign/stopover-in-iceland?origin=WAW

Tło: Alex Jumper, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.