Norwegian Air poleci z Oslo do Dubaju

Tanie linie lotnicze z Norwegii, Norwegian Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Oslo do Dubaju. Start trasy zaplanowano na 15 grudnia i będzie ona wykonywana dwa razy w tygodniu.

Widok na Dubai Marina/ Fot: Fadi Al Shami, Unsplash

Kolejna linia lotnicza uruchamia bezpośrednią trasę do Dubaju! Norwegian Air, tania linia lotnicza z Norwegii wystartuje z lotami ze stolicy Norwegii do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich już 15 grudnia bieżącego roku. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. Przelot w jedną stronę potrwa 7 godzin i 5 minut.

Szukasz taniego wyjazdu do Dubaju? Postaw na wycieczki do Dubaju od Podróże z Hubertem!

Z Oslo bezpośrednio do Dubaju na pokładzie Norwegian Air

Od grudnia 2024 będzie można dolecieć z lotniska Oslo-Gardermoen bezpośrednio do Dubaju liniami Norwegian Air. Co ważne, loty nie będą wykonywane na główne lotnisku międzynarodowe w Dubaju, ale na DWC, czyli Dubai Al-Maktoum International Airport. To port lotniczy, który w przyszłości ma stać się największym lotniskiem na świecie.

Przeczytaj również: Oficjalnie największe lotnisko na świecie powstanie w Dubaju!

Źródło: www.norwegian.com/pl/

Samolot w barwach Norwegian Air/ Tło: Kit Suman, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.