Nie będzie połączenia z Radomia na Kretę

Biuro podróży Itaka ogłosiło, że nie uruchomi zaplanowanych połączeń z radomskiego lotniska do Heraklionu na Krecie. To zła wiadomość dla podróżnych z regionu, którzy liczyli na bezpośrednie połączenie do jednego z najpopularniejszych greckich kurortów.

Kreta, foto: Tobias Reich/ Unsplash

Początkowo planowano, że połączenie do stolicy Krety będzie realizowane z radomskiego lotniska raz w tygodniu na zlecenie biura podróży Itaka. Pierwszy lot miał odbyć się 12 czerwca bieżącego roku, a ostatni był zaplanowany na 18 września 2024 roku. Jednakże, z powodu decyzji biura podróży, podróżni zainteresowani tym kierunkiem będą musieli poszukać alternatywnych rozwiązań.

Przeczytaj również: Emirates zamierza uruchomić loty do Kolumbii

Połączenie z Radomia na Kretę odwołane

Odmowa uruchomienia połączenia z Radomia na Kretę jest zaskoczeniem dla podróżnych, którzy liczyli na wygodne i bezpośrednie połączenie do popularnego kurortu. Alternatywa zaproponowana przez biuro podróży Itaka obejmuje możliwość zmiany lotniska wylotu na Warszawę, Katowice lub Wrocław, co może wiązać się z pewnymi komplikacjami dla niektórych podróżnych.

Decyzja Itaki o nieuruchomieniu połączenia z Radomia na Kretę oznacza, że podróżni będą musieli dostosować swoje plany wakacyjne i rozważyć alternatywne trasy podróży. Pomimo tej niespodziewanej zmiany, biuro podróży Itaka stara się zapewnić klientom możliwość kontynuowania swoich wakacyjnych planów poprzez zaproponowanie alternatywnych rozwiązań.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.