Emirates zamierza uruchomić loty do Kolumbii

Emirates planuje rozszerzyć swoją obecność w Ameryce Południowej poprzez uruchomienie lotów do Kolumbii. Przewoźnik z Dubaju zwrócił się do kolumbijskiego regulatora lotniczego o zgodę na obsługę rejsów do Bogoty.

Emirates, foto: Sangga Rima Roman Selia/ Unsplash

Kolumbia w Ameryce Południowej jest rozważana przez przewoźnika z Dubaju jako kolejny kraj w siatce połączeń. Zwrócenie się o zgodę na loty do Bogoty stanowi kolejny krok w planach ekspansji Emirates w regionie, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem podróżnych z całego świata.

Przeczytaj również: Flydubai częściej poleci do Polski

Loty Emirates z Dubaju do Bogoty coraz bardziej możliwe

Propozycja obsługi lotów Dubaj – Miami – Bogota przez Emirates staje się coraz bardziej realna, szczególnie po tym, jak emiracki przewoźnik wystąpił o zgodę u kolumbijskiego regulatora lotniczego. Planowane połączenia będą obsługiwane przez szerokokadłubowe Boeingi 777-200ER lub 777-300ER, co zapewni pasażerom komfortową podróż na tej długiej trasie.

Uruchomienie nowej trasy do Kolumbii przez Emirates oznaczać będzie większą dostępność i wygodę podróży dla pasażerów podróżujących między Bliskim Wschodem, Stanami Zjednoczonymi a Ameryką Południową. W przypadku pozytywnej decyzji ze strony kolumbijskiego regulatora lotniczego, podróżni będą mieli możliwość korzystania z nowej opcji połączenia, umożliwiając bardziej dogodne podróże między tymi kierunkami.

Źródło: emirates.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.