Indie: brutalny atak na hiszpańskich turystów

Podróż życia dla pary motocyklistów zamieniła się w koszmar w Indiach, gdy zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn. Brutalny incydent miał miejsce podczas ich podróży po Indiach. Kobieta została zgwałcona, a jej mąż pobity.

Fernanda i Vincente na motocyklach, foto: @vueltaalmundoenmoto/Instagram

Fernanda i Vincente, para podróżująca na motocyklach z Barcelony, doświadczyła przerażającego ataku podczas swojej wyprawy przez Indie. Siedmiu napastników wtargnęło do ich namiotu w nocy, okradając ich i zadając im poważne obrażenia.

Przeczytaj również: Malta: kierowca taksówki molestował turystkę

Brutalny akt przemocy wobec hiszpańsko-brazylijskiej pary w Indiach

Napastnicy nie tylko okradli hiszpańską parę, ale również dokonali przerażającego aktu przemocy. Bezbronną Fernandę zgwałcono na oczach jej wtedy półprzytomnego partnera, Vincente’a. Siniaki i obrażenia na ich twarzach świadczą o koszmarze, jaki przeżyli.

Fernanda i Vincente wyruszyli w swoją życiową podróż pięć lat temu, odwiedzając ponad 60 krajów i dokumentując swoje przygody na Instagramie. Niestety, ich marzenie o odkrywaniu świata zostało brutalnie zakłócone przez ten okrutny atak w Indiach.

Incydent ten rzuca światło na pilną potrzebę poprawy bezpieczeństwa turystów w Indiach oraz świadczy o konieczności podjęcia działań mających na celu ochronę podróżujących przed takimi przerażającymi atakami.

Źródło: cnn.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.