Flydubai częściej poleci do Polski

Emiracki przewoźnik Flydubai ogłosił zwiększenie częstotliwości lotów do Polski, co stanowi dobrą wiadomość dla podróżnych planujących podróż między Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Więcej lotów będzie realizowanych do Krakowa i Warszawy.

Dubai Marina, foto: Podróże z Hubertem

Więcej lotów z Krakowa do Dubaju dzięki Flydubai

Zwiększenie częstotliwości lotów pomiędzy Krakowem a Dubajem w lipcu i sierpniu oznacza, że podróżni będą mieli jeszcze więcej możliwości podróży między tymi dwoma dynamicznymi miastami. Dla osób podróżujących w interesach lub w celach turystycznych, większa liczba lotów na tej trasie oznacza większą elastyczność i wygodę w planowaniu swoich podróży. Od 1 września br. nastąpi powrót do dziesięciu rejsów w ciągu tygodnia.

SPRAWDŹ: WYNAJMIJ NOCLEG W DUBAJU

Dwa razy dziennie z Warszawy do Dubaju na pokładzie Flydubai

Dodatkowo, zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy od 7 października oznacza, że podróżni z Polski będą mieli jeszcze więcej opcji podróży do Dubaju. Rejsy będą realizowane nawet dwa razy w ciągu dnia. To ważna wiadomość dla osób planujących podróż do tego fascynującego miasta, które oferuje nie tylko bogactwo kulturowe, ale także możliwości biznesowe i rozrywkowe.

Źródło: flydubai.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.