Emirates będzie sprzedawać bagaże wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wnętrza samolotów

Linie lotnicze Emirates ogłosiły wprowadzenie limitowanej edycji bagażu i akcesoriów wykonanych z materiałów pochodzących z wnętrza swoich samolotów. Kolekcja będzie dostępna od przyszłego roku.

Zobacz również: Najbezpieczniejsze miasta świata. Trzy emirackie miasta w pierwszej piątce

Foto: Emirates

Projekt moderanizacji w Emirates

Nowa kolekcja Emirates obejmuje nie tylko stylowe walizki, ale także różnorodne akcesoria takie jak plecaki z recyklingu, torebki, etui na karty, kosmetyczki, paski i buty. Co sprawia, że ​​ta oferta jest jeszcze bardziej wyjątkowa, to fakt, że każdy przedmiot będzie ręcznie wykonany przez doświadczonych krawców w warsztacie kabinowym Emirates Engineering Center w Dubaju.

Emirates oferuje klientom możliwość spersonalizowania swoich zakupów. Każdy egzemplarz może być wykonany na zamówienie z indywidualnym grawerem laserowym.

Bagaże z recyklingu

Kolekcja będzie dostępna od przyszłego roku w oficjalnych sklepach Emirates, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dzieciom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych za pośrednictwem Fundacji Emirates Airline Foundation. To nie tylko krok w stronę zrównoważonej mody, ale także akcja charytatywna, która przyczyni się do poprawy życia najbardziej potrzebujących.

Źródło: emirates.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.