EasyJet stworzył kalendarz adwentowy dla miłośników podróży

Brytyjskie linie lotnicze EasyJet postanowiły sprawić miłośnikom podróży wyjątkowy prezent w postaci kalendarza adwentowego pełnego niespodzianek.

Zobacz również: Zwiedzanie podczas przesiadki w Dubaju

Foto: EasyJet

EasyJet kalendarz adwentowy z samolotami

EasyJet postanowił urozmaicić święta fanom podróży, wprowadzając na rynek swój własny kalendarz adwentowy. Klasyczne okienka będą skrywać różne atrakcje. Kupujący znajdą w nim nie tylko kuszące promocje na przyszłe podróże, ale również szereg innych korzyści.

Koszt zakupu kalendarza adwentowego to 695 funtów, ale za tę cenę otrzymasz m.in. vouchery na cztery loty w obie strony z 23-kilogramowym bagażem rejestrowanym. To jednak nie koniec. W środku czekają również kupon o wartości 75 funtów na wynajem samochodu przez firmę CarTrawler, vouchery na jedzenie i napoje na pokładzie samolotu, a także wejściówki do poczekalni i saloników na wybranych lotniskach. Co ważne, 50% dochodu ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz UNICEF.

Zamówienia można składać do 20 listopada, a zakup możliwy jest tylko dla pełnoletnich osób, które legalnie mieszkają w Wielkiej Brytanii.

Źródło: easyjet.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.