Dubaj: zaplanowano pokazy sztucznych ogni podczas ramadanu [AKTUALIZACJA]

Dubaj szykuje się na niezwykłe widowisko sztucznych ogni, które będzie rozświetlać plaże Mariny podczas nadchodzącego ramadanu.

Pokaz sztucznych ogni w Dubaju, foto: Mohammed Shamaa/ Unsplash

Planowane pokazy sztucznych ogni będą dostępne dla mieszkańców i turystów odwiedzających Dubaj w tym okresie. Spektakularne widowisko będzie można podziwiać nie tylko z plaży JBR, ale również z Bluewaters, Al Seef oraz Dubai Festival City Mall, co sprawi, że każdy zainteresowany będzie mógł cieszyć się niezwykłym widokiem.

Zobacz również: Zakaz wchodzenia z hulajnogami do metra i tramwaju w Dubaju

Sztuczne ognie w Dubaju z okazji ramadanu – gdzie i kiedy?

Od 15 do 17 marca pokazy będą odbywać się przy Bluewaters and The Beach. Od 22 do 24 marca natomiast fajerwerki będzie można zobaczyć przy Al Seef. 29, 30 i 31 marca to dni, w których niebo rozświetli się ponownie przy Bluewaters and The Beach. Z kolei od 5 do 7 kwietnia pokazy odbędą się przy Dubai Festival City Mall. Wszystkie pokazy będą odbywać się o godzinie 22:00.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla turystów odwiedzających Dubaj w czasie ramadanu, aby doświadczyć nie tylko atmosfery religijnej, ale także uczestniczyć w atrakcjach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych specjalnie na tę okazję. Pokazy sztucznych ogni będą stanowiły niezapomnianą część bogatej oferty rozrywkowej Dubaju.

Źródło: whatson.ae

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.