Druga trasa Condora do Meksyku

Condor, niemiecki przewoźnik lotniczy, ogłosił swoje plany dotyczące uruchomienia nowej bezpośredniej trasy z Frankfurtu do urokliwego miasta San Jose del Cabo w Meksyku.

San Jose del Cabo, foto: TJ DeGroat/ Flickr

Condor planuje obsługiwać trasę z Frankfurtu do San Jose del Cabo dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Inauguracja tej nowej trasy zaplanowana jest na 3 listopada 2024 roku, co daje podróżnym możliwość planowania swoich podróży na ten egzotyczny cel już teraz. o świetna wiadomość dla podróżnych poszukujących nowych destynacji na Meksyku, gdyż ta nowa trasa zapewni wygodne połączenie między niemieckim hubem a jednym z najbardziej malowniczych zakątków Meksyku.

Zobacz również: Więcej lotów z Warszawy do Budapesztu

Condor poleci z Frankfurtu do San Jose del Cabo

Do obsługi tej trasy Condor będzie wykorzystywać nowoczesne samoloty typu Airbus A330-900neo, zapewniając podróżnym komfort i bezpieczeństwo podczas lotu. San Jose del Cabo, zlokalizowane na południowym krańcu Półwyspu Kalifornijskiego, przyciąga turystów swoimi pięknymi plażami, urokliwą atmosferą i bogatą ofertą rekreacyjną. Dzięki tej nowej trasie podróżni z Frankfurtu będą mieli łatwy dostęp do tego rajskiego miejsca.

Źródło: condor.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.