Do Turcji bez konieczności testów i paszportów szczepionkowych

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Od 1 czerwca w Turcji obowiązują nowe przepisy wjazdowe. Zlikwidowane zostały wszystkie ograniczenia graniczne związane z pandemią Covid-19. Oznacza to, że podróże do Turcji wracają do stanu sprzed pandemii.

Od 1 czerwca podróże do Turcji niezależnie od rodzaju transportu są jeszcze prostsze, bowiem tureckie władze zlikwidowały obostrzenia graniczne związane z wybuchem pandemii Covid-19.

Turyści przylatujący do Turcji nie muszą już robić ani testów na Covid-19, ani mieć przy sobie dowodu zaszczepienia na Covid-19. Na dodatek dotyczy to każdego, niezależnie czy szczepił się na wyżej wymienioną chorobę, czy nie.

To kolejna świetna informacja zaraz po tej, o której informowaliśmy was pod koniec kwietnia. Polacy nie potrzebują już paszportu aby latać do Turcji, wystarczy dowód osobisty. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.