Air Malta: wyjazdy tańsze przez biuro niż na własną rękę

Państwowe linie Air Malta powołują biuro podróży, które ma zachęcić turystów do wakacji na śródziemnomorskiej wyspie. Przewoźnik zapewnia, że pakiety mają być atrakcyjniejsze cenowo, niż wyjazdy organizowane na własną rękę. 

Zdjęcie: Thomas Ellmenreich/ Unsplash

Przelot, zakwaterowanie i przejazdy – to wszystko zapewnia nam pakiet wakacyjny, który po kilkuletniej przerwie powraca do oferty maltańskiego przewoźnika. 

– Co roku obsługujemy ponad 2 miliony klientów, z których większość to turyści. Uruchomienie sprzedaży pakietów było dla nas naturalnym krokiem – podkreśla przewodniczący rady nadzorczej Charles Mangion. 

Władze linii stawiają także na organizację imprez branżowych. Od tej pory Malta ma się stać miejscem przyjaznym nie tylko dla turystów, ale także biznesu. 

– Na stronie internetowej już teraz można znaleźć przeloty Air Maltą z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec i Francji. Wkrótce dodamy kolejne kierunki. Uruchomimy również portale poświęcone wydarzeniom – Air Malta Event i konferencjom – Air Malta Conferences – mówi Paul Sies, dyrektor handlowy linii. 

Źródło: Rzeczpospolita

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.