Air Arabia z lotami do Szardży z Krakowa także w zimie!

Połączenie linii lotniczych Air Arabia z Krakowa do Szardży okazało się takim hitem, że przewoźnik musi trzeci raz wydłużać działanie trasy. Miał być koniec w październiku, a samoloty będą latać aż do końca marca.

Loty Air Arabia z Krakowa do Emiratów Arabskich przez całą zimę/ Fot: Md Shaifuzzaman Ayon – Own work, CC BY-SA 4.0

Mniej niż dwa tygodnie temu informowaliśmy, że Air Arabia będzie częściej latać z Krakowa do Szardży. Połączenie zostało zainaugurowane tydzień temu, a jeszcze przed jego ogłoszeniem przedłużono jego wykonywanie z ostatniego połączenia na początku września do ostatniej rotacji na koniec października. Dodatkowo w szczycie wakacyjnego sezonu zamiast 7 planowanych lotów, linie lotnicze z Emiratów Arabskich będą latać do Małopolski 12 razy w tygodniu. Okazało się, że to wciąż za mało, a emiracki przewoźnik z uwagi na ogromny popyt przedłuży wykonywanie połączenia na kolejne miesiące.

Z Krakowa do Szardży w ZEA przez całą zimę

Mieszkańcy Bliskiego Wschodu pokochali Kraków i widać tego skutki. Połączenie linii lotniczej Air Arabia z Krakowa do Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie miało przedłużony czas realizacji. Samoloty z Polski do Emiratów nie zakończą latania na końcu października, a dopiero na końcu marca 2025 roku. Mamy więc hitową trasę do Emiratów Arabskich, która będzie wykonywana przez całą jesień i zimę.

To doskonała informacja dla wszystkich pasażerów z Bliskiego Wschodu oraz polskich turystów, którzy będą chcieli się dostać do Emiratów w dobrej cenie lub dalej, w dalsze części Azji z wygodną przesiadką w Szardży.

Źródło: www.airarabia.com

Jeszcze więcej lotów z Krakowa do ZEA w sezonie zimowym/ Tło: Md Shaifuzzaman Ayon – Own work, CC BY-SA 4.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.