Więcej lotów z Gdańska do Goteborga

Wizz Air ogłosił zwiększenie liczby lotów pomiędzy Gdańskiem a Goteborgiem, reagując tym samym na rosnące zapotrzebowanie na połączenia między tymi miastami.

Wizz Air, foto: Richard Stachmann/ Unsplash

Zwiększenie liczby lotów między Gdańskiem a Goteborgiem stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na połączenia lotnicze pomiędzy tymi dwoma miastami, umożliwiając pasażerom łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do podróży.

Codzienne loty między Gdańskiem a Goteborgiem dzięki Wizz Air

Obecnie linia lotnicza Wizz Air obsługuje trzy loty tygodniowo na trasie Gdańsk – Goteborg. Jednakże, w odpowiedzi na wzrastającą popularność tego połączenia, od kwietnia do maja planowane jest zwiększenie częstotliwości lotów do czterech razy w tygodniu. Nowe terminy lotów będą dostępne w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele, co zapewni pasażerom większą elastyczność w planowaniu podróży.

Rozpoczęcie sezonu letniego przyniesie dalsze zmiany w rozkładzie lotów pomiędzy Gdańskiem a Goteborgiem. Od czerwca linia Wizz Air planuje uruchomić codzienne rejsy na tej trasie, umożliwiając pasażerom jeszcze większą swobodę w wyborze terminów podróży.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.