PLAY Airlines wznowią loty do Warszawy

Islandzkie linie niskokosztowe PLAY ogłosiły wznowienie lotów z warszawskiego Lotniska Chopina na Islandię. Pierwszy rejs do Keflaviku odbędzie się 17 maja 2024 roku.

Foto: Colin Cooke Photo/ Wikimedia

Powrót PLAY Airlines na warszawskie Lotnisko Chopina to także dobra wiadomość dla polskich pasażerów poszukujących przystępnych cen biletów lotniczych. Linie te są znane z konkurencyjnych cen, co sprawia, że podróż do Islandii staje się bardziej osiągalna dla większej liczby osób.

Ponowne uruchomienie lotów z Warszawy na Islandię przez PLAY Airlines

Po przerwie PLAY Airlines ponownie uruchamiają połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Keflaviku na Islandii. Pierwszy lot zaplanowany jest na 17 maja 2024 roku.

Loty z Warszawy do Keflaviku będą obsługiwane przez nowoczesne samoloty Airbus A320neo. Połączenia będą dostępne od 17 maja do 28 października, dając pasażerom możliwość odwiedzenia Islandii zarówno w sezonie wiosennym, jak i letnim.

PLAY Airlines zaoferują dwa loty tygodniowo na trasie Warszawa-Keflavik. Rejsy będą realizowane w poniedziałki i piątki, co daje podróżnym elastyczność w planowaniu swoich podróży.

Źródło: flyplay.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.