LOT będzie wykonywał połączenia czarterowe do Uzbekistanu

Polskie Linie Lotnicze LOT polecą czarterowo z Warszawy do Taszkientu, czyli stolicy Uzbekistanu. Połączenie będzie realizowane we współpracy z uzbeckim touroperatorem turystycznym Flyinup.

Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzają swoją siatkę wykonywanych połączeń czarterowych. Najnowszym połączeniem obsługiwanym przez narodowego przewoźnika z Polski będzie trasa z Warszawy do Taszkientu, czyli stolicy Uzbekistanu.

Samoloty LOTu polecą do Azji środkowej we współpracy z uzbeckim touroperatorem turystycznym Flyinup, który specjalizuje się w przygotowywaniu i realizowaniu wycieczek na terenie Uzbekistanu.

Pierwsze samoloty ze stolicy Polski do Uzbekistanu mają wystartować 21 marca. Połączenie ma być realizowane co 10 dni.

Trasa ma być wykonywana komfortowymi samolotami z floty Polskich Linii Lotniczych, czyli Boeingami 787-8 lub Dreamlinerami.

Planujecie wybrać się na wycieczkę do Uzbekistanu? Czy to państwo wydaje się dla was interesujące?

Źródło/ Tło: Farhodjon Chinberdiev, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.