Więcej lotów po wakacjach z Polski do Bolonii!

Ryanair postanowił zwiększyć liczbę tygodniowych rejsów na trasach z Warszawy i Katowic do Bolonii. Loty do stolicy regionu Emilia-Romania będą częstsze tuż po wakacjach.

Bolonia, Włochy/ Fot: Petr Slováček, Unsplash

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego Ryanair aktualizuje swoją siatkę połączeń lotniczych. Z systemu rezerwacyjnego możemy wyczytać świetną informację dla polskich turystów: Ryanair zwiększy częstotliwość lotów z Warszawy i Katowic do Bolonii tuż po sezonie letnim, gdzie wcześniej te loty na wakacje zredukował. Zmiana dotyczy lotniska Katowice-Pyrzowice i Warszawa-Modlin.

Więcej lotów do Bolonii z Warszawy i Katowic

Irlandzki przewoźnik zapewni swoim pasażerom więcej lotów w lecie z Polski do jednego z najpiękniejszych miast we Włoszech, Bolonii. Jak będą wyglądać zmiany?

  • Na trasie z Katowic zamiast dwóch rejsów tygodniowo (w środy i niedziele) Ryanair poleci do Bolonii 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i niedziele).
  • Na trasie z Warszawy zamiast 4 lotów w tygodniu (środy, czwartki, soboty i niedziele) wróci 5 rejsów tygodniowo (wróci wcześniej usunięta piątkowa rotacja).

Zmiany na trasie z Katowic do Bolonii zajdą na początku września, a na trasie z Modlina do Bolonii na początku października.

Źródło: www.ryanair.com/pl/pl

Ryanair będzie częściej latał do Bolonii/ Tło: István, Pixabay

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.