Bolt został oficjalnym partnerem Lotniska Chopina

Firma Bolt od 1 czerwca 2024 roku zostanie oficjalnym partnerem warszawskiego Lotniska Chopina. Bolt od teraz będzie rekomendowanym przez lotnisko środkiem transportu, a pojazdy Bolta będą mogły wyjeżdżać z parkingu na poziomie przylotów.

Lotnisko Chopina i Bolt/ Fot: Lotnisko Chopina, Facebook

Duże zmiany szykują się na parkingach stołecznego lotniska w Warszawie. Port lotniczy Warszawa-Chopina będzie miał nowego partnera transportowego – nowym rekomendowanym partnerem transportowym została firma przewozowa Bolt. Od teraz klienci Bolta i Bolt Business będą mogli dojechać i odjechać z lotniska sprzed terminalu na poziomie przylotów. Nowe partnerstwo jest wynikiem podpisania umowy przez Bolta i Polskie Porty Lotnicze (PPL).

Nowy rekomendowany partner transportowy lotniska Chopina

Już od pierwszego dnia czerwca klienci Bolta będą mogli komfortowo podróżować spod samego terminalu przylotów lotniska Chopina. Na warszawskim lotnisku od teraz będą specjalne punkty odbioru Bolta, dobrze oznaczone i widoczne dla pasażerów. Przed lotniskiem będą też stać specjalni pracownicy, którzy będą pomagać ludziom w znalezieniu punktu odbioru i ewentualnym zainstalowaniu aplikacji.

Lotnisko Chopina reklamuje usługę Bolt jako:

  • Komfortowe pojazdy
  • Przystępne ceny
  • Nowe rozwiązania bezpieczeństwa
  • Łatwa rezerwacja przez aplikację

Źródło: superbiz.se.pl/firma/bolt-dogonil-ubera-nowy-partner-lotniska-chopina-w-warszawie

Samochód Bolt/ Tło: Bolt, Facebook

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.