Zniżka na lody dla Polaków w Dubaju!

Odkryj ofertę specjalną na lody od Milky Ice w Emiratach dzięki wyjątkowemu Voucherowi VIP! Dzięki niemu możesz zaoszczędzić aż 40% przy zakupie lodów w wersji regularnej.

Foto: Milky Ice

Milky Ice to polska marka lodów, robiąca furorę wśród mieszkańców, a także osób podróżujących po ZEA. Niedawno weszli również na rynek w Katarze i Arabii Saudyjskiej. Pomysł jej utworzenia pojawił się tuż po zakończonym EXPO 2020, na którym lody zdobyły swoją popularność.

Obecnie Milky Ice posiada kilkanaście lodziarni zlokalizowanych w Dubaju, Abu Dhabi i Ras Al Khaimah.

Lokalizacje lodziarni Milky Ice:

Dubaj

Abu Dhabi

Ras Al Khaimah

Zniżka na lody dla Polaków [VOUCHER]

Lody od Milky Ice są tworzone dzięki połączeniu zaawansowanej technologii maszyn z chronioną formułą proszków. Są odporne na szybkie topnienie nawet podczas skrajnych temperatur. Oferują one nie tylko doskonały smak i wysoką jakość, ale także przykuwają uwagę swoim kształtem, nawiązującym do Burj Khalifa – najwyższego budynku w Dubaju.

Przedstawiając specjalny VOUCHER VIP, zyskasz aż 40% zniżki na lody w wersji regularnej, płacąc zamiast 25 AED jedynie 15 AED. To doskonała okazja, by delektować się wspaniałym smakiem w wyjątkowej cenie!

➡️ POBIERZ VOUCHER VIP ⬅️

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.