Znamy datę otwarcia tegorocznego Global Village Dubai

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Jedna z największych corocznych imprez w Dubaju powróci już za kilka miesięcy. W październiku bowiem zostanie otwarty po raz 27. Global Village Dubai, czyli miejsce, w którym skupiają się m.in. kultury i kuchnie z całego świata.

Global Village Dubai, foto: Syed Ali/ Flickr

Ulubione miejsce wielu mieszkańców Dubaju, jak również turystów przybywających do tego miasta w sezonie zimowym powróci już od 25 października.

Global Village, bo o nim mowa, to trwająca kilka miesięcy impreza, w której mieszczą się stoiska wielu krajów świata. Można w nich spróbować potraw kuchni danego kraju oraz kupić ubrania, akcesoria, a nawet artykuły gospodarstwa domowego.

Na miejscu czeka również wiele atrakcji dla najmłodszych, ponieważ impreza ta jest skierowana głównie do rodzin z dziećmi.

Obecnie nie podano jednak daty zakończenia Global Village. Zwykle wydarzenie trwa przez ok. 6 miesięcy, więc możemy się spodziewać, że i tym razem zostanie zamknięte w kwietniu następnego roku.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.