Dubai Shopping Festival 2022 – 2023. Znamy datę otwarcia imprezy

Już za niecałe dwa miesiące wystartuje 28. edycja Dubai Shopping Festival (DSF). W trakcie trwania imprezy wiele sklepów będzie oferowało zniżki na swoje produkty, a w niektórych miejscach w mieście na mieszkańców i podróżnych będą czekały dodatkowe atrakcje.

Dubai Mall, foto poglądowe: mostafa meraji/ Unsplash

Władze Dubaju poinformowały o dacie otwarcia kolejnej edycji popularnego wśród mieszkańców i podróżnych Festiwalu Zakupów. DSF odbędzie się po raz dwudziesty ósmy. Impreza rozpocznie się 15 grudnia 2022 roku i potrwa do 29 stycznia 2023 roku.

Podczas trwania wydarzenia wiele sklepów, również tych mieszczących się w centrach handlowych będzie oferowało atrakcyjne zniżki na swoje produkty. Na tę okazję zaplanowano również masę loterii, w których do wygrania bedą m.in. samochody.

Co więcej, w trakcie trwania 28. edycji DSF mają odbywać się muzyczne występy na żywo, a także pokazy sztucznych ogni i świetlnych dronów.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Interesuje się piłką nożną oraz - co nie może dziwić - ekonomią. Jego marzeniem jest zwiedzić Azję, a także przejechać legendarną Route 66.