Zmiana w zarządzie portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Powołano nowego wiceprezesa

Nadeszły zmiany w składzie zarządu rzeszowskiego lotniska w Jasionce. Rada nadzorcza portu lotniczego wybrała nowego wiceprezesa zarządu, którym został Bartosz Górski.

Zobacz także: newsy podróżnicze

Fot: archiwum Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka zarząd

W porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka ostatnio powiał wiatr zmian, który skończył się wybraniem nowego członka zarządu. Rada nadzorcza lotniska w Jasionce wybrała nowego wiceprezesa. Będzie nim Bartosz Górki, który stanowisko będzie pełnił od 13 listopada 2023 roku. Zastąpi on na tym stanowisku Michała Tabiasza, który w zarządzie lotniska (jako prezes i wiceprezes) pracował od czerwca 2016 roku.

Nowy wiceprezes lotniska – Bartosz Górski Rzeszów

Nowym wiceprezesem lotniska w podrzeszowskiej Jasionce został Bartosz Górski. Ma 45 lat i jest menadżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, przede wszystkim w marketingu, sprzedaży, zarządzania i prowadzenia negocjacji. Z rzeszowskim lotniskiem jest związany od czerwca 2020 roku. Był dyrektorem pionu komercyjnego. Odpowiadał za rozwój siatki połączeń sprzedaż usług lotniczych, poza lotniczych oraz paliw. Zajmował się również marketingiem. Budował relacje z liniami lotniczymi, touroperatorami oraz innymi partnerami handlowymi lotniska.

Bartosz Górski jest rodowitym rzeszowianinem. Ukończył IV liceum w Rzeszowie, Politechnikę Rzeszowską oraz Szkołę Główną Handlową. Jest autorem książki „Menadżer sportu” o zarządzaniu klubem sportowym w praktyce. Współpracował z Politechniką Rzeszowską i Uniwersytetem Jagielońskim w Krakowie.

Źródło: dział prasowy portu lotniczego Rzeszów-Jasionka
Zdjęcie w tle: Michalooo24 – Praca własna, CC BY-SA 3.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.